Recenzie

The Sims: Medieval

The Sims: Medieval

Kde bolo, tam bolo, bolo raz jedno malé kráľovstvo. Ľudia si tam žili celkom spokojne, pretože na ich život dohliadala všemocná entita. Sledovala a strážila svojich zverencov a... možno len občas im čosi nepekné vyparatila. Otázkou ostáva, len čo s činčilami...

11.04.2011 15:00, Michal "MickTheMage" Nemec, Komentárov: 0

Patapon 3

Patapon 3

PonPonPatapon… ak vám toto, prednesené džavotajúcimi detskými hláskami nič nehovorí, pravdepodobne ste nejakou nešťastnou náhodou minuli prvé dva diely tejto rytmickej stratégie na PSP. A to je chyba, ktorú možno napraviť jedine zahraním si aktuálneho pokračovania...

08.04.2011 14:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

MotoGP 10/11

MotoGP 10/11

Rossi ide do poslednej zákruty z prvého miesta, tesne za ním Stoner, Rossi prudko brzdí zadná brzda mu úplne rozhádzala zadné koleso, Stoner je naopak o niečo dlhší v zákrute, snaží sa vziať Rossiho vonkajškom, krásny manéver, je to neuveriteľný súboj koleso na koleso, ale... ale čo to je? Na oboch sa zozadu tlačí Rudo Hrach a krásnym, čistým prejazdom zákruty získava potrebné metre a rýchlosť na to, aby oboch sokov nechal ďaleko za sebou. Je to neuveriteľné, ale Rudo Hrach je víťazom a svojou neopakovateľnou kysuckou angličtinou kričí do mikrofónu "Gud rejs, gud rejs, ju sii jak som ich je.ou?

06.04.2011 15:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

Motorstorm Apocalypse

Motorstorm Apocalypse

Fukušima dymí, Lýbia horí a svet sa bojí roku 2012, lebo na kamenných SMSkách od Mayov už ďalší rok nenájdete. Čo teda treba robiť, keď sa svet nezvratne rúti do záhuby, ktorú jehovisti predpovedajú už (len) asi dvanásty raz? Nič, kúpte starú "stodvadsiatku", nájdite najbližšie vhodné ruiny a nakopte prdel všetkým ostatným...

05.04.2011 13:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

Headset F540 a myš G700 - pre hráčov každého druhu

Headset F540 a myš G700 - pre hráčov každého druhu

Naďalej pokračujeme v rubrike zaoberajúcej sa herným hardvérom, v ktorej si pre tentokrát predstavíme ďalšie lahôdky z rady Gaming od spoločnosti Logitech. Čo so sebou prináša závan inovácií si tak povieme v našej detailnej analýze.

03.04.2011 16:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 3

Men of War: Assault Squad

Men of War: Assault Squad

Existuje množstvo stratégií, ktoré nám už sľubovali, že tentoraz bude pocit z hrania realistický, že veleniu armád na strategických mapách sa žiadna iná hra nevyrovná a že následné prevzatie iniciatívy priamo v boji nemá konkurenciu. No povedzme si na rovinu, mnoho hier nakoniec doplatilo na tieto veľké reči a skončilo na smetisku herných dejín. Men of War: Assault Squad je nový a ďalší prídavok k sérii Men of War, ktorý tiež prišiel na tento svet s veľkými rečami, čo všetko nám prinesie. Poďme sa mu teda pozrieť poriadne na zúbok.

01.04.2011 15:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 0

Dawn of War II: Retribution

Dawn of War II: Retribution

Cisárovi nepriatelia majú množstvo obáv.
Boja sa odhalenia, porážky, potupy a smrti.
Je však niečo, čo im prináša skutočný Strach...
Boja sa hnevu Space Marines!

29.03.2011 15:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

Crysis 2

Crysis 2

Vyše trojročné čakanie na epickú akčnú jazdu menom Crysis 2 nám ubehlo ako voda a konečne nadišla chvíľa okúsiť ho na vlastnej koži. Crytek spoločne s EA, ktoré svojmu ešte horúcemu počinu robili gigantickú reklamu takmer od oznámenia, si počas vývoja zažili svoje – výlevy sklamaných PC hráčov z prípravy hry aj na konzoly, či šok z minulého mesiaca v podobe leaknutej počítačovej verzie. Ale dosť bolo sklamaní. Pri pohľade na finálnu podobu druhého Crysisu padne sánka aj laikovi, pretože to, čo ponúka sa vyrovnáva vysoko-rozpočtovým hollywoodskym trhákom!

28.03.2011 13:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0

Homefront

Homefront

Zúfalo krátke (vraj v duchu zachovania intenzity), koridorové a striktne lineárne FPSky sú dnes výnosným remeslom. Stačí vám k tomu licencia jedného enginu, pár priemerných vývojárov a pomocou masívnej reklamy predáte aj exkrement. Samozrejme, prezlečené za zlatý klenot, ktorý podľa reklamy má priniesť to alebo hento a poraziť tak ostatné exkrementy prezlečené za obdobné klenoty. Nuž, vedzte že ten zlatý klenot je vo svojej podstate stále len tým istým hovnom, akurát že pár ľudí oklame svojim “telom“.

26.03.2011 00:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 1

Assassin's Creed: Brotherhood – The Da Vinci Disappearance

Assassin's Creed: Brotherhood – The Da Vinci Disappearance

Príbeh charizmatického talianskeho assassina Ezia Auditoreho bol obohatený o ďalšiu kapitolu, ktorá nám priblíži napínavú záchranu Leonarda da Vinciho. Najnovší a po prvýkrát platený sťahovateľný prídavok pre hit menom Assassin's Creed: Brotherhood hráčom ukáže, čo všetko bolo ukryté v jeho legendárnych maľbách, kto stojí za jeho záhadným zmiznutím a aj to, ako sa dá pútavo rozviť už aj tak skvelými nápadmi preplnená základná hra. Pokiaľ premýšľate nad kúpou, určite nazrite do našej recenzie. Ponúkame totiž niekoľko dôležitých indícií.

23.03.2011 17:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0

Dragon Age 2

Dragon Age 2

Kujme železo kým je horúce. Dojme kravu, kým má mlieko. Tak dlho sa chodí s krčahom po vodu, až sa ucho utrhne. I majster tesár sa niekedy utne...

22.03.2011 13:00, Michal "MickTheMage" Nemec, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 5

Total War: Shogun 2

Total War: Shogun 2

Japonsko sa stalo stredobodom pozornosti celého sveta kvôli sérií nešťastí, ktoré tu v uplynulých dňoch prebehli. Je iróniou osudu, že práve, keď sa táto krajina zmieta v  najhorších problémoch od čias druhej svetovej vojny, sa objavuje hra, ktorá mapuje ďalšie nie príliš lichotivé obdobie jej dejín. Odpútajme teda zrak od prítomnosti a prenesme sa do obdobia, kedy Japonci poznali slovo mier len z rozprávania svojich starých rodičov.

15.03.2011 15:00, Lukáš "Dolno" Dolniak, Komentárov: 2

Infinity Blade

Infinity Blade

Kto by to kedysi povedal, že mocný Unreal Engine bude jedného dňa poháňať hry určené mobilným telefónom? Pred nejakým tým rokom-dvoma zrejme málokto. A hľa! Infinity Blade, titul z dielne štúdia Chair (autori Xbox Live pecky Shadow Complex), svojim vizuálom dokazuje, že mobilné platformy nielenže majú do budúcnosti potenciál konkurovať handheldom, ale ba dokonca aj plnohodnotným konzolám – schválne si pozrite niektorý z titulov Wiička a skôr či neskôr mi istotne dáte za pravdu.

15.03.2011 00:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

DC Universe Online

DC Universe Online

Je zbytočné polemizovať o tom, do akej miery budú nastávajúce onlinovky inovatívne. WoW svojim konceptom presne trafil požiadavky herného publika a bolo by nanajvýš nelogické, aby ostatné štúdia riskovali nezáujem hráčov len preto, aby sa čo najviac odlíšili od súčasného velikána. Konieckoncov, stačí sa pozrieť na MMORPG minulých rokov a pokiaľ si pozorne všimnete základné herné mechanizmy, za každým v nich uvidíte analógiu so svetom Warcraftu...

06.03.2011 02:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 2

UFO Holic

UFO Holic

Nie nie. I keď to tak môže vyzerať, nejdeme sa baviť o miestnom UFO klube mesta Holíč. Ideme sa pozrieť na hru od PlayBean.

04.03.2011 00:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

Bulletstorm

Bulletstorm

Bulletstorm je neskonale vulgárna a sprostá zábava. Samozrejme, v tom dobrom slova zmysle! Puritáni, svätuškári, vyznávači vesmírnych ľudí – toto nie je titul, ktorý by vás urobil šťastnými či nebodaj vám vykúzlil úsmev na tvári. Nie, Bullestrom je akcia ktorá má tak obrovské gule, že svojou veľkosťou mnohým z vás zatemnia zrak i akúkoľvek súdnosť. Dokonca aj Marcus Fenix by si v slovnej prestrelke s hlavnými hrdinami Bulletstormu možno nechtiac poplakal ako šikanovaný chlapec...

27.02.2011 14:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012