iPad

Little Galaxy

Little Galaxy

Splňte si sen skákania po všemožných planétach v nekonečnom vesmíre vďaka slovenským autorom - tvorcom Little Galaxy. Pohodová plošinovka ponúka neúrekom levelov spojených s rozličnými výzvami, pričom pozitív nájdeme viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

15.09.2013 17:00, Lukáš "Malle324" Bryndziar, Komentárov: 0

Prince of Persia: The Shadow and the Flame

Prince of Persia: The Shadow and the Flame

Návrat ku klasike spred 20-tich rokov prichádza naspäť v prerobenej podobe na iOS a Android zariadenia. Broderbundove meno 1993 série Prince of Persia: The Shadow and the Flame prezentuje silné meno nielen minulosti, ale aj prítomnosti. Možno to však povedať o (ne)podarenom konverte na mobilnú verziu? Radosť zo značky a vybudovaného mena Prince of Persia popri hraní príliš nezotrvá. Avšak nič nie je stratené.

15.08.2013 12:00, Lukáš "Malle324" Bryndziar, Komentárov: 0

Incredible Jack

Incredible Jack

App Store v dnešnej dobe ponúka tony herných titulov, spomedzi ktorých je umením natrafiť na tak dokonalú plošinovku akou je Neuveriteľný Jack.  Pravdu povediac, vývojári z Chillingo nám na iOS zariadenia opäť namiešali množstvo zábavy za málo peňazí. Odpoveď na otázku, čo je také dokonalé na tomto titule vám zodpovieme v nasledujúcej recenzii.

16.06.2013 19:00, Lukáš "Malle324" Bryndziar, Komentárov: 0

Can Knockdown 3

Can Knockdown 3

Fanatici kolotočiarskych tradícií typu "vystreľte si  sladkosť" alebo "tresnite kladivom čo najsilnejšie" sa dočkali jednej z týchto populárnych jarmočných disciplín vo v poradí už treťom pokračovaní. Can Knockdown 3 nás síce nezavedie do napätej jarmočnej idylky, no umožní nám v rôznorodých priestoroch opustených továrni  zahádzať si zopár basebalových loptičiek a prostredníctvom levelových výziev tak dosiahnuť 100% status.

25.05.2013 18:00, Lukáš "Malle324" Bryndziar, Komentárov: 0

Nitro

Nitro

S iOS racingovkami sa ako keby vrece roztrhlo. Štúdio Z2 Live prináša ďalšiu štýlovo arkádovú novinku s komickými vozidlami a prostredím. Čoho sa však obávať? Jedine tak spoplatneného obsahu, ktorý pri kratšom závodení poriadne obmedzuje. Dostupné „free“ prvky avšak zopár výhod majú.

31.03.2013 16:00, Lukáš "Malle324" Bryndziar, Komentárov: 0

Doodle Dorks

Doodle Dorks

Do rúk sa nám dostal herný skvost v podobe logickej hry, ktorá je ako zrodená pre dotykový display obľúbeného iPadu. Doodle Dorks sa môže okrem geniálneho ovládania pochváliť aj českou výrobou. Za ich tvorbou totiž stojí firma Dream Mill vedená Jakubom Huttnerom a Josefom Burantom. Ďalším plusom je originalita celého projektu, ktorý určite potrápi mozgové závity nejedného hráča.

31.08.2011 14:00, Jakub "Possol" Pokorny, Komentárov: 0

StarFront: Collision HD

StarFront: Collision HD

Realtime stratégií je v poslednej dobe ako šafránu, na iPade je to ešte počtom oveľa horšie a tak samozrejme poteší každý ďalší prírastok. O to viac ak je ten prírastok kvalitný, zábavný a hlavne vynikajúco hrateľný. Presne takým je Starfront od známej plagiatorskej firmy Gameloft.

04.08.2011 19:00, Jakub "Possol" Pokorny, Komentárov: 0

BackStab HD

BackStab HD

Skákať po budovách, jazdiť na koni, voľne sa pohybovať mestom a sekať, či rúbať nepriateľov, to je sen mnohých hráčov už od prvého Assasin's Creed. Na veľkých konzolách či PC ste si už mohli užiť aj ďalšie dve pokračovania a keďže iPad doteraz nenavštívil žiadny takto kvalitný a podobný titul, bol už ten správny čas na jeho príchod. Šance sa samozrejme nechytil nik iný ako stará známa firma Gameloft, ktorá je známa svojimi kvalitnými klonmi úspešných titulov.

16.07.2011 20:00, Jakub "Possol" Pokorny, Komentárov: 0

Hockey Arena 2011 HD

Hockey Arena 2011 HD

Hovorí sa, že po boji je každý víťazom. Vieme to ale povedať aj o našich hokejistoch? Tých hokejistoch, ktorí počas aktuálne prebiehajúcich majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji dokázali vyhrať iba svoj prvý a posledný zápas?

15.05.2011 18:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

ArkanoArena

ArkanoArena

Kto by si nepamätal na ukrutný žrút času zvaný Arkanoid? Hra, ktorá sa inšpirovala v legendách rokov 70-tych akými boli Pong či Breakout (oba tituly z dielne Atari) priniesla na svoju dobu priam ideálny mix chytľavej hrateľnosti a vizuálnej originality, čím si ihneď vyslúžila pozornosť vtedy ešte relatívne drobnej hráčskej verejnosti.

12.05.2011 13:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Rage: Mutant Bash

Rage: Mutant Bash

Mnohým nezainteresovaným by sa mohlo zdať, že FPSky sú z hľadiska ovládacej schémy pre tablety skrátka nevhodné. Veď predsa, na to, aby ste mohli v uvedenom žánri ako tak sláviť úspechy, musíte sa nielen dobre pohybovať a obzerať, ale taktiež aj strieľať, meniť zásobníky či hádzať granáty, čo je bez adekvátnej zásoby tlačítok či kláves zdanlivo neriešiteľnou prekážkou...

12.04.2011 17:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Infinity Blade

Infinity Blade

Kto by to kedysi povedal, že mocný Unreal Engine bude jedného dňa poháňať hry určené mobilným telefónom? Pred nejakým tým rokom-dvoma zrejme málokto. A hľa! Infinity Blade, titul z dielne štúdia Chair (autori Xbox Live pecky Shadow Complex), svojim vizuálom dokazuje, že mobilné platformy nielenže majú do budúcnosti potenciál konkurovať handheldom, ale ba dokonca aj plnohodnotným konzolám – schválne si pozrite niektorý z titulov Wiička a skôr či neskôr mi istotne dáte za pravdu.

15.03.2011 00:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

N.O.V.A. 2 - Near Orbit Vanguard Alliance

N.O.V.A. 2 - Near Orbit Vanguard Alliance

Had, klasická gamesa starých Nokií, bola kedysi jediným zástupcom tzv. mobilného hrania. Neexistovali farebné displeje, o dotykových obrazovkách sa snívalo akurát tak vizionárom a trh s mobilnými hrami bol tak povediac neexistujúci. Dnes, v dobe appstorov, android marketov a ďalších centralizovaných databáz obsahujúcich tisícky a tisícky viac či menej kvalitných hier, je situácia nepomerne lepšia. A netýka sa to len mobilného hrania, v súčasnosti sa vzťahujúceho predovšetkým na smartphony – s uvedením Appláckeho tabletu iPad na trh sa do éteru začali šíriť tituly, ktoré svojou kvalitou mnoho krát prekonávajú ich kolegov z ríše handheldov. NOVA 2, pokračovanie úspešnej sci-fi FPS akcie ktorá na zariadeniach iPhone zaznamenala obrovský úspech, je presne tým míľnikom, ktorý pomaly ale isto stiera rozdiel medzi mobilným a handheldovým hraním. Prečo? To sa dozviete na nasledujúcich riadkoch.

23.02.2011 00:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012