PS3

The Last of Us: Remastered - videorecenzia

The Last of Us: Remastered - videorecenzia

Koľkokrát ste sa pri videohre rozplakali? Táto otázka vyznieva podivne aj v období, kedy hry prestávajú byť doménou len pár spoločnosťou nie práve vrelo prijímaných jedincov a stávajú sa médiom, o ktoré sa zaujímajú aj uznávaní filmoví režiséri a scenáristi. Minuloročný PS3 trhák The Last of Us je nevídaným amalgámom emócií a jednoznačne búra klišé o nedostatočnom intelektuálnom naplnení, čo hry, hlavne tie akčné, sprevádza odnepamäti. Štúdio Naughty Dog majúce titul na svedomí vydáva HD remake pre novú generáciu herných zariadení od Sony.

30.08.2014 12:00, Lukáš "Dolno" Dolniak, Komentárov: 0

Wolfenstein: The New Order - videorecenzia

Wolfenstein: The New Order - videorecenzia

Séria Wolfenstein sa vracia v modernom prevedení, spolu s neodmysliteľným hrdinom B. J. Blaskoviczom v hlavnej úlohe. Môže ale dnes, v čase kedy vládne názor, že prosté lineárne strieľačky patria do starého železa, ešte niečím zaujať?

17.08.2014 12:00, Lukáš "Dolno" Dolniak, Komentárov: 1

LEGO Movie Videogame - videorecenzia

LEGO Movie Videogame - videorecenzia

Traveller's Tales chŕli jednu LEGO hru za druhou častejšie, než istá americká spoločnosť ich miliardovú vojnovú sériu. Len tento rok má na konte už 2 tituly z prostredia dánskych stavebníc a na jeden z nich si práve teraz bližšie posvietime. Vopred vás ubezpečujeme, že sérii na kvalite nič neubudlo.

19.05.2014 16:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0

Lego Batman 2: DC Super Heroes

Lego Batman 2: DC Super Heroes

To, že sa z kociek skladá svet, vedia všetci hráči Minecraftu, no z Lego kociek sa skladá hneď niekoľko rozličných svetov. Star Wars, Harry Potter, Indiana Jones Batman. A práve z Gothamu bude táto recenzia.

31.07.2012 17:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

Starhawk

Starhawk

Je naozaj pozoruhodným sledovať, ako sa nám tvorcovia hier prostredníctvom developer diary videí snažia nahovoriť, že práve ten ich titul je tým najlepším, čo si budeme môcť v čase jeho vydania zahrať. "Bude to prelomová bomba, pecka, super gamesa, z ktorej sa totálne zoseriete!" zaznieva z nejedného promo video-materiálu a ja mám niekedy pocit, že sa na mňa valí hra, o ktorej budem vyprávať ešte dlho potom, ako sa môjmu potomstvu narodí jeho vlastné potomstvo.

22.06.2012 00:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Battleship

Battleship

A3!
Zásah!
Napadlo by vás na motív tejto klasickej hry zo základnej školy robiť film? A potom podľa toho filmu ešte aj hru? Mňa tiež nie. Film sa javí ako kasový trhák no a hra... O tej si povieme teraz niečo viac.

12.06.2012 16:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

Resident Evil: Operation Raccoon City

Resident Evil: Operation Raccoon City

Táto jar je holt, k zabehnutým značkám obzvlášť nemilosrdná. Najprv si svoju porciu oprávnenej kritiky vyžral nepodarený sequel série Silent Hill, následne sa obdobného verbálneho bičovania po právom dočkal  tretí Ninja Giaden a dnes, dnes tu pre zmenu máme pána na holenie, na ktorom sa len sťažka hľadá čokoľvek pozitívneho...

18.04.2012 18:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Soul Calibur 5

Soul Calibur 5

Niektorí možno budú namietať, avšak faktom je, že bitkárska séria Soul Calibur v posledných rokoch nepríjemne stagnuje. Akoby autorom po čase došli nápady, ktoré by ju posúvali vpred - síce nám s každým novým dielom prinášajú nejaké tie zmeny, avšak vo väčšine prípadov sú natoľko nevýraznými, že to na výrazne oživenie gameplayu naozaj nestačí. A pritom dostať rokmi overenú značku po rokoch opäť na výslnie nie je až taký problém - stačí sa pozrieť na minuloročný Mortal Kombat a hneď vám musí byť jasné, o čom že to točím.

12.04.2012 17:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Catherine

Catherine

Hrať Catherine je ako sledovať kvalitnú "apatowovku". Príbeh vám nedegraduje vaše IQ, dialógy sú nenútene a krásne na seba nadväzujú, postavy sa chovajú viac menej tak, ako by ste sa chovali vy v reáli... a v skratke, všetky prvky onoho diela fungujú bez akéhokoľvek škrípania.

24.02.2012 15:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Amy

Amy

Ak vás trhá kúpiť Amy len preto, že je to ďalší zástupca vášho obľúbeného žánra, radím vám - nerobte to. Majitelia PS3ky, radšej investujte do hororu menom Siren, Xboxáci pre zmenu do Alana Wakea, resp. si počkajte na Alan Wakes American Nightmare. Amy, nech sa totižto tvári akokoľvek atraktívne či zaujímavo, je vo výsledku prakticky nehrateľnou sračkou, ktorá musí nasrať naozaj každého, kto si ju kúpi (sry za výrazy ale som nasratý).

28.01.2012 12:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Golden Eye 007: Reloaded

Golden Eye 007: Reloaded

Skyfall. Tak znie oficiálny názov novej, v poradí už 23. filmovej bondovky, ktorá sa síce predierala k životu naozaj pomaly, avšak dnes už niet pochýb o tom, že sa Bond už koncom budúceho roka dočká ďalšej z rady nebezpečných misií. Samozrejme, tešiť sa môžeme ako na spektakulárnu akciu, tak aj na famózneho Daniela Craiga, ktorého Bond je podľa môjho skromného názoru po Conneryho verzii tým najlepším, čo mohlo túto sériu postretnúť.

21.12.2011 19:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

X-men: Destiny

X-men: Destiny

Hrdinovia od Marvelu v tesne obtiahnutých trikotoch pod krycím menom X-men,  sú jedni z mála, ktorých existenciu dokážem akceptovať. Inak som fanúšikom DC comics. Preto som bol celkom rád, že môžem recenzovať hru s mne blízkou komixovou tématikou. No jo, to som ešte nevedel, čo som to do svojej PS3 vlastne vložil…

08.11.2011 14:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

Dead Nation: Road to Devastation

Dead Nation: Road to Devastation

„Gratuľujeme pánovi Milanovi, je víťazom tretieho kola s počtom bodov 3200. Teraz nám povedzte, aké predmety si vyberáte v danej hodnote.“
„Takže, ja by som si vybral z dverí číslo dva mixér, žehličku a z dverí číslo jedna cukrovinky čierny princ.“

23.10.2011 18:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

Ratchet & Clank: All 4 One

Ratchet & Clank: All 4 One

Čo majú spoločné Laurel a Hardy, Kajzer a Lábus, Genzer a Suchánek, Dzurinda a Mikloš s Ratchetom a Clankom? Áno uhádli ste správne, sú to humorné dvojice, ktoré nás už dlhodobo a stabilne zabávajú (u tej SK dvojice je to síce skôr smiech cez slzy). Aj keď, dvojica? Veď v názve je až štvorica...

19.10.2011 14:00, Daniel "DanKanFan" Kaničar, Komentárov: 0

Resistance 3

Resistance 3

Mám rád keď sa tvorcovia hier nedržia zaužívaných marketingových koľají, ale idú svojou vlastnou cestičkou, hoci niet pochýb, že bedlivé oko marketingu stráži aj tieto ich kroky. Preto kvitujem, že sa Insomniaci rozhodli, že príbeh už tretieho dielu ich série Resistance prekopú od základov.

06.09.2011 07:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Long time ago, in a Galaxy far far away...

14.08.2011 13:00, Richard „Gulath“ Bojničan, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012