Preview / prvé dojmy

Killzone 3 - prvé dojmy z hry

Killzone 3 - prvé dojmy z hry

Deň zúčtovania sa blíži, Helghan kľačí zrazený na kolenách, no zbiera posledné zúfalé sily a v agónii, necítiac bolesť ani únavu sa chystá uštedriť protivníkovi zdrvujúci úder, ktorým by ho napokon predsa len porazil.

10.02.2011 15:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 4

Crysis 2 - prvé dojmy z hrania

Crysis 2 - prvé dojmy z hrania

Keby nebola megalománia v dnešnej dobe považovaná za čosi vysoko urážlivé, jednoznačne by si tvorcovia z nemeckého CryTeku zaslúžili pomenovanie megalomani. Pri pohľade na vizuálnu stránku ich novinky totiž bude zbierať sánku zo zeme aj ten najväčší skeptik. A to ani nehovoríme o tom, že sa Crysis 2 rozhodli priniesť aj na tak „zastaranú“ konzolu, akou je Xbox 360. Pokiaľ ju vlastníte (a disponujete tiež gold účtom) a máte chuť z nej vyžmýkať absolútne maximum, ponúka sa vám už teraz v multiplayerovej betaverzii.

30.01.2011 12:00, Lukáš "Dolno" Dolniak, Komentárov: 2

Bulletstorm – prvé dojmy z hry

Bulletstorm – prvé dojmy z hry

Kill with skill!

27.01.2011 01:00, Lukáš "Dolno" Dolniak, Komentárov: 1

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim

Nie, svet sa predsa toľko nezmenil. Nemôže to byť už dvesto rokov od času, keď sa brány Oblivionu uzavreli. Mýlim sa snáď alebo mi už všetky tie svety zahmlievajú úsudok a videnie reality? Dvesto rokov v Tamriele... nie presne, vlastne je to len sedemnásť rokov so sériou The Elder Scrolls a tento rok sa naplní ďalšie proroctvo z pradávnych zvitkov.

18.01.2011 13:00, Michal "MickTheMage" Nemec, Komentárov: 6

Dead Space 2 – prvé dojmy z hrania

Dead Space 2 – prvé dojmy z hrania

Ocitáme sa na Pankráci, nie preto, aby sme si tu odpykali tresty za svoje prečiny a hriechy, to čo nás totižto čaká, je ďaleko horšie a hororovejšie. Je piatok večer a vonku počasie, ktoré zametie so psychikou nejedného samovraha. Vstupujeme do budovy, kde sídli EA Czech, dvere sa za nami zatvárajú, všade je mŕtvo a ticho ako pred búrkou. Naše kroky nás vedú ďalej za jediným cieľom, po druhýkrát zočiť Isaaca Clarkea. Áno vážení, dva týždne pred oficiálnym vydaním sme mali možnosť si hru vyskúšať a prinášame vám naše dojmy z Dead Space 2.

16.01.2011 13:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 3

Killzone 3

Killzone 3

Prvú Killzone, ktorá vyšla ešte na PlayStation 2 sprevádzal obrovský hype. Tak veľký, že sa hovorilo o „Halo killer“ titule. To sa hre samozrejme vypomstilo a následné hodnotenia sa pohybovali od oslavných deviatok až po sklamané sedmičky či šestky, čo by predtým nikto netipoval. Každopádne hra priniesla okrem kvalitnej FPS s mnohými technickými problémami aj smrteľnú atmosféru sci-fi vojenského konfliktu, kde nie je miesto pre oddych. Len postup dopredu a nádej, že prežijete ďalší boj.

07.01.2011 14:00, Patrik "Rusty Nail" Barto, Komentárov: 0

LittleBigPlanet 2 – prvé dojmy z hrania

LittleBigPlanet 2 – prvé dojmy z hrania

Už to je nejaký ten piatok, čo sme sa stretli s prvou časťou tejto originálnej arkády. Vtedy som si o nej dovolil napísať priam oslavnú ódu a moje nadšenie neopadlo ani po dlhšom čase. Následne nás potešil príchod vreckovej verzie pre handheld PSP, ktorý taktiež na kvalite neutrpel, no a teraz sa nám už v diaľke črtá príchod druhej regulárnej časti, ktorá bude samozrejme opäť exkluzívne pre konzolu PS3. My však už dlhší čas máme beta verziu, no a tak sa teraz teda pozrieme na naše prvé dojmy z hry.

21.12.2010 00:00, Daniel "DanKanFan" Kaničar, Komentárov: 0

Nathan Drake sa vracia!

Nathan Drake sa vracia!

Po pondelkovom oznámení reinkarnácie Tomb Raider tu máme ďalšie exkluzívne potvrdenie a opäť z archeologických kruhov. Sony sa rozhodla vyrukovať s oficiálnym predstavením pokračovania jednej z ich najlepších značiek súčasnosti, ktorá sa naveky uvelebila na pomyselnom tróne PlayStation 3 exkluzivít. Uncharted 3, ktorého ohlásenie bolo na spadnutie, prichádza!

10.12.2010 00:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0

Znovuzrodenie slečny Croftovej

Znovuzrodenie slečny Croftovej

...alebo naša obľúbená dobrodružka sa poriadne zašpiní. Crystal Dynamics totiž hodlá po úspešnom, no zato dosť scestnom diely Guardian of Light, navrátiť do herného sveta dobrodružstvá jednoznačne jednej z najkrajších herných hrdiniek všetkých čias. Tentoraz sa však má jednať o reštart celej série, čomu sa prispôsobil aj samotný názov – dámy a páni, predstavujeme znovuzrodenie menom Tomb Raider!

07.12.2010 00:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0

Report z CD Projekt konferencie o hre Zaklínač 2: Vrahovia kráľov

Report z CD Projekt konferencie o hre Zaklínač 2: Vrahovia kráľov

Tak ako nám už v utorok sľúbili páni z poľského CD Projekt RED, pripravili si včera konferenciu o svojej pripravovanej hre Zaklínač 2. Bolo vidieť, že diskusia pod streamom žila hlavne poľským jazykom, čo samozrejme nie je žiadne prekvapenie, keďže vývojárske štúdio je z tejto krajiny.

19.11.2010 14:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 2

Predstavujeme Shift 2: Unleashed

Predstavujeme Shift 2: Unleashed

EA sa po roku opäť plánuje vrátiť k načrtnutej odbočke menom Shift, ktorej úlohou bolo a aj naďalej je skĺbiť Need for Speed s prvkami simulácie. Hoci ich posledný pokus dopadol rozporuplne, všetky jeho muchy sa posnaží vychytať dnes oficiálne predstavené SHIFT 2 Unleashed!

17.11.2010 00:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0

Company of Heroes Online – prvé dojmy z hrania

Company of Heroes Online – prvé dojmy z hrania

Po období, kedy zažívala téma druhej svetovej vojny boom v hrách rôzneho a hlavne strategického žánru už uplynul nejaký ten čas a keďže táto idea už bola vyčerpaná snáď zo všetkých možných pohľadov a smerov, nastal trochu útlm s hrami s touto myšlienkou. Musel som trochu zapátrať, aby som zistil, že viac ako rok sa neobjavila dobrá hra s tematikou druhej svetovej. No a dnes sa pozrieme na oživenie Company of Heroes v jeho online verzii.

21.10.2010 13:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 1

Dota 2 - čo môžeme očakávať?

Dota 2 - čo môžeme očakávať?

Warcraft. DotA. Valve. Source. Ide to vôbec dokopy? To sa dozvieme už počas budúceho roka, kedy Valve vydá hru s názvom Dota 2. Čo môžeme očakávať? Aké budú zmeny? Bude to vôbec ešte stále Dota? Prečítajte si náš článok a dozviete sa...

14.10.2010 11:18, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Rage

Rage

 

Nová hra od id Software. Je treba niečo dodávať vôbec ďalej? A tak dodám ešte, že nás čaká vraj prelomový projekt. Nazrieme do post-apokalyptického sveta, v ktorom si z chuti zastrieľame a o zábavu sa nám postará aj novinka v podobe závodov bugín a voľná jazda po krajine. Vitajte teda vo svete Rage.

13.10.2010 14:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 0

God of War: Ghost of Sparta - prvé dojmy z hrania

God of War: Ghost of Sparta - prvé dojmy z hrania

Kratos je fajn chlapík. Dá sa s ním pokecať a dokonca aj na pivo pozve. Jediné čo z duše nenávidí je vyvraždenie jeho rodiny. Toto on naozaj nemá rád. Po pravde, ani sa mu nečudujem, tiež by ma to naštvalo. Preto skutočne nechápem, že na takúto jednoduchú vec neprišli aj bohovia Olympu.

05.10.2010 15:00, Daniel "DanKanFan" Kaničar, Komentárov: 0

Need for Speed: Hot Pursuit - prvé dojmy z hrania

Need for Speed: Hot Pursuit - prvé dojmy z hrania

Gimme fuel, gimme fire, gimme that which I desire!
So sériou Need For Speed je to ako so starým veteránom, svojho času výkladná skriňa Electronic Arts, pýcha každej výstavy a každej zbierky všetkých, pravých fanúšikov arkádového jazdenia, postupom času zostarla, zunovala sa, a bez fanfár skončila zapadaná v prachu, niekde v kúte založená modernými, vyleštenými a farebnejšími konkurentami a každá snaha o jej reinkarnáciu znamenala len Ďalší klinec do rakvy pôvodného originálu.

04.10.2010 00:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012