Preview / prvé dojmy

ModNation Racers – prvé dojmy z hrania

ModNation Racers – prvé dojmy z hrania

PlayStationy traste sa! Prichádza nostalgická závodná arkáda s rozkošnými aktérmi a veľkou možnosťou editácie všetkého možného aj nemožného. Samotný názov síce vyzerá až príliš jednoducho, ale o tom v podstate ModNation Racers je – jednoduchá a zábavná hra.
26.03.2010 13:00, DKF, Komentárov: 0

Just Cause 2 - prvé dojmy z hrania

Just Cause 2 - prvé dojmy z hrania

Maximálna voľnosť, free-running, mestská akcia... hovorte tomu akokoľvek. Dnešní hráči majú na videohry množstvo požiadaviek a štúdiá z rôznych kútov sveta sa predbiehajú, ktoré im skôr v danej prosbe vyhovie. Chce to tučnú peňaženku, zvučné meno a hlavne dobrú značku.
12.03.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Battlefield: Bad Company 2 - prvé dojmy z hrania

Battlefield: Bad Company 2 - prvé dojmy z hrania

Pomaly sa rozrastajúca miniséria Bad Company sa už onedlho objaví aj na PC platforme. Keďže je dátum stanovený na začiatok marca, EA to podnietilo k obvyklému kroku – vypustiť konečne aj pre PCčkárov betatest, ktorý im poodhalí čo-to z plnej verzie hry. Do testovania boli zasvätení len jedinci, ktorým sa dostal do rúk špeciálny beta kľúč. Jeden z nich sa ušiel aj nám a tak vám prinášame najčerstvejšie správy priamo z bojového poľa!
11.02.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Aliens vs. Predator - prvé dojmy z hrania

Aliens vs. Predator - prvé dojmy z hrania

Zvedavosť. Jedine tak by sa dali opísať ohlasy na ďalšiu hru z dielní Rebellionu, ktorý si za posledné obdobie neurobil najlepšiu mienku u hráčov. Čo sa ale udeje, keď sa do rúk ľuďom, ktorí stihli za minulý rok vydať dve pohromy, dostane jedna z najznámejších filmových sci-fi sérii? Odpoveď bola z časti odkrytá a musíme usúdiť, že sa môžete tešiť na poriadny masaker!
25.01.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Heavy Rain – prvé dojmy z hrania

Heavy Rain – prvé dojmy z hrania

Heavy Rain patrí medzi najočakávanejšie tituly budúceho roka. Hoci vývojári z Quantic Dream majú na svojom konte iba dve hry, ich špecifický pristúp k videohernému priemyslu si získal uznanie mnohých kritikov a hráčov. Fahrenheit naznačil, že línia medzi filmom a hrami sa dokáže stenčiť a očakávaný Heavy Rain si dal za cieľ posunúť túto honosnú myšlienku na vyššiu úroveň. Či sa mu to podarí vám zatiaľ nepovieme – ale podelíme sa (bez spoilerov) s exkluzívnymi dojmami z hrania preview verzie...
14.12.2009 16:00, DKF, Komentárov: 2

Alpha Protocol – v koži tajného agenta!

Alpha Protocol – v koži tajného agenta!

James Bond, Jack Bauer či Jason Bourne. Trio dobre známych tajných agentov, ktorí pracujú pre tajné špionážne organizácie. Čoskoro by sa k nim malo pridať ďalšie meno, ktoré charakterizuje najnovší titul od tvorcov série KOTOR. Michael Thorton, agent pracujúci pre CIA, čo chvíľa dorazí aj na herné platformy v titule Alpha Protocol.
07.12.2009 14:00, DKF, Komentárov: 0

Alan Wake

Alan Wake

Máte strach z večerných, prázdnotou zívajúcich ulíc? Alebo ste odvážlivec, ktorého tma len tak nerozhádže? V súvislosti s novým projektom od štúdia Remedy by ste sa mali vyzbrojiť a pripraviť, že temnými kútmi sa rozhodne šetriť nebude. Alan Wake, tak znie názov nového počinu od tvorcov Maxa Payna.
03.12.2009 12:00, DKF, Komentárov: 8

Aliens vs. Predator – H. R. Giger bude mať radosť

Aliens vs. Predator – H. R. Giger bude mať radosť

Votrelec vs. Predator. Nezabudnuteľná sci-fi séria, ktorá je dodnes jednou z najlepších dojných značiek na svete. Dve znepriatelené mimozemské rasy sa pred 10 rokmi dostali aj na monitory počítačov. Keď séria uzrela svetlo sveta na herných platformách, doba first-person akcii bola ešte len v plienkach. To malo pre štúdio Rebellion jasný signál. Vytvoriť skvelú, strach naháňajúcu hru, ktorá by sa stala priekopníkom v hernom priemysle. A tak sa aj stalo. Je mi cťou vysloviť to, pretože AvP sa vracia!
20.11.2009 00:00, DKF, Komentárov: 0

God of War 3 - prvé dojmy z hrania

God of War 3 - prvé dojmy z hrania

Už je to tak. Kratos sa vracia na naše obrazovky, ale tak trošku inak, pretože to čo táto hra ponúka, to sme ešte nevideli. Pripravte si poriadne nervy, vyčistite obrazovky od prachu, pretože práve začíname.
02.11.2009 12:00, DKF, Komentárov: 1

Left 4 Dead 2 – prvé dojmy z hrania

Left 4 Dead 2 – prvé dojmy z hrania

Hon na zombíkov je späť. Pokračovanie vydarenej co-op akcie od Valve sa konečne dostalo na naše monitory a TV, i keď zatiaľ len v podobe hrateľného dema, dočasne však exkluzívneho pre predobjednávateľov. Problémy s jeho vydaním a 2 dňové oneskorenie je zabudnuté – zombíci netrpezlivo čakajú. Prvé dojmy a video z hrania v článku...

29.10.2009 20:30, DKF, Komentárov: 0

Dragon Age: Journeys

Dragon Age: Journeys

Dragon Age: Journeys sú vám k dispozícii. Kiež by som od začiatku tušil, čo prinášajú a nepovažoval ich len za plytký marketingový prostriedok EA 2D na prilákanie pozornosti k „veľkému“ Dragon Age. Pravda, trocha skepse ešte nikoho nezabila. Však uznajte, flashová hra od EA. Skeptik by čakal nejakú Diablo vyvražďovačku na pár minút. Otvorte oči, aj skeptik môže byť zbytočne skeptický! :-)
26.10.2009 10:00, DKF, Komentárov: 0

Brütal Legend - prvé dojmy z hrania

Brütal Legend - prvé dojmy z hrania

Veľa vecí som ešte na svete nezažil, strašný kopec som ani nevidel, ale jedno viem určite, tam na samom konci pekla, kam sa aj diabol bojí chodiť potme sám, tak tam vážení začína metalový raj!
16.10.2009 12:00, DKF, Komentárov: 3

The Saboteur

The Saboteur

Pamätám sa na časy, kedy bolo hier z druhej svetovej vojny ako šafránu, a strieľačky z tohto obdobia boli cenené zlatom. Potom však prišli EA s ich Medal of Honor a slávnym prebehnutím sa cez Omaha Beach a zrazu sa z neprebádanej cestičky stala šesťprúdová diaľnica.
09.10.2009 12:00, DKF, Komentárov: 0

Dragon Age: Origins/Prameny – prvé dojmy z hrania

Dragon Age: Origins/Prameny – prvé dojmy z hrania

Na nedávno skončenom festivale Comics Salon/Istrocon 2009 sa naskytla bežnému návštevníkovi nevídaná príležitosť – vyskúšať si očakávaný RPG hit zimnej sezóny, ktorý majú na svedomí samotní otcovia moderných počítačových RPG. Samozrejme, hovorím o firme BioWare a ich netrpezlivo očakávanom titule Dragon Age: Origins.
08.10.2009 15:00, DKF, Komentárov: 8

Forza Motorsport 3 - prvé dojmy z hrania

Forza Motorsport 3 - prvé dojmy z hrania

Ako malému chlapcovi mi bolo do hlavy často vtĺkané, aby som sa enormne netešil na niečo čo má prísť, pretože ak to nedosiahne kvalitatívnej úrovne postavenej na dimenzii mojich myšlienkových pochodov, môže to mať  zhubný vplyv aritmeticky započítaný do výslednej reakcie. Časom som pochopil, že vďaka vysokým nárokom by som nemohol mať radosť z ničoho. Iste si teda dokážete predstaviť, že pri vydaní hrateľnej verzie Forza 3 som mal zmiešané pocity...
26.09.2009 00:00, DKF, Komentárov: 12

Army of Two: The 40th Day

Army of Two: The 40th Day

Nič nie je horšie ako ocitnúť sa v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Určite to sami poznáte a ak nie tak už o niekoľko mesiacov vám o tom budú
rozprávať Salem a Rios, dvaja hlavní hrdinovia pripravovanej hry Army of Two The 40 Day.
04.09.2009 12:00, DKF, Komentárov: 6
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012