Preview / prvé dojmy

Assassin´s Creed: Brotherhood

Assassin´s Creed: Brotherhood

Odveký boj medzi Templármi a assassinmi pokračuje. Ezio Auditore da Firenze, skúsený zabijak z 15. storočia, zoskupuje prívržencov na poslednú a najťažšiu úlohu svojho života. Pokúsi sa zvrhnúť toho najmocnejšieho, hlavu cirkvi – samotného pápeža. To všetko vo veľkolepých kulisách Ríma v novom umeleckom diele s názvom Assassin´s Creed: Brotherhood.
30.06.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Sniper: Ghost Warrior - prvé dojmy z hrania

Sniper: Ghost Warrior - prvé dojmy z hrania

Nikto ťa nevidel. Nikto nevie, že existuješ. Zabíjaš potichu, znenazdania, bez šance sa brániť. Ale raz sa ukážeš svojim nepriateľom... a zomrieš!“ Týmito drsnými slovami sa prezentuje akčný počin tvorcov z poľského City Interactive, ktoré je známe skôr ako herný vydavateľ. A keďže sa ich najnovšie dielo pomaly dostáva do predaja na dvojicu platforiem PC a Xbox 360, TopCD sa rozhodlo vydať novinársku preview verziu. A musíme súhlasiť, reklamný slogan hru dokonale vystihuje.
25.06.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Medal of Honor - prvé dojmy z hrania

Medal of Honor - prvé dojmy z hrania

Oživenie známej FPS značky sa blíži – už v októbri prežijeme nevídaný zážitok s bradatým členom elitnej vojenskej skupiny. Nový Medal of Honor sa posunul do prítomnosti a zamieril do Afganistanu... jeden by si myslel, že najmä vďaka úspechu Modern Warfare.
19.06.2010 12:00, DKF, Komentárov: 2

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV

Ak sa spýtate zanieteného hráča na niečo typicky japonské, pravdepodobne vám odpovie Final Fantasy. Séria, ktorá sa dožíva už 23 rokov zahŕňa tituly, po stránke obsahu, natoľko rozmanité, že jediným spojením medzi nimi je snáď len tento kúzelný názov. Zatiaľ čo naposledy sme navštívili sci-fi svet, štrnásty diel je z úplne iného súdka.
18.06.2010 00:00, JC, Komentárov: 0

Tera: The Exiled Realm of Arborea preview

Tera: The Exiled Realm of Arborea...slyšeli jste již o této hře? Pokud ano, tak Vám toto preview přinese ucelený náhled na hru. Pokud však Vaše odpověď zní:Ne, pak máte jedinečnou příležitost přečíst si o hře, která má ambice zvířit momentálně klidné vody MMO her.

15.06.2010 01:43, JC, Komentárov: 0

Kane & Lynch 2: Dog Days

Kane & Lynch 2: Dog Days

Kde bolo, tam bolo, tam kde sa krv prelievala a guľky sypali, žili dvaja muži. Jeden zlý a druhý ešte horší, volali sa Kane Lynch. Autori nám pripravujú už druhý diel príbehu a určite sa je na čo tešiť, veď predsa len, postaviť sa na tú odvrátenú stranu zákona sa nám v hrách zas až tak moc nepodarí.
12.06.2010 00:00, JC, Komentárov: 0

All Points Bulletin

All Points Bulletin

V uliciach mesta San Paro vypukli nepokoje. Ak sledujete trochu správy, tak to tam vyzerá asi ako pred pár dňami v Thajsku. Pouličné boje v meste, pričom je len na vás, na ktorú stranu sa pridáte. Buď budete hájiť záujmy mesta a postavíte sa na stranu polície a mesta, alebo si zvolíte krátky, ale bohatý život kriminálnika. Tak, to je v skratke All Points Bulletin, čiže APB.
04.06.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Keď sa povie Prince of Persia, okamžite si vybavím hru z roku 1990, ktorá bola klasickou plošinovkou, kde na ovládanie stačili 4 kurzorové šípky a klávesa Shift. Ale od tých čias sa už pár vecí zmenilo a aj rodina hier Prince of Persia sa rozšírila o nové prírastky a za niekoľko dní, presne 21. mája (PC verzia až v júni) by na trh mala prísť ďalšia hra tejto série s názvom Prince of Persia: The Forgotten Sands.
07.05.2010 00:00, JC, Komentárov: 0

Raňajky s Alanom Wakeom

Raňajky s Alanom Wakeom. Tak znel oficiálny názov promo akcie, ktorá sa odohrala tento pondelok v bratislavskej pobočke Microsoftu. S Alanom sme si potykali a s dojmami, ktoré na nás zanechal sa práve teraz s vami podelíme (vrátane exkluzívnych videonahrávok)...

05.05.2010 01:43, JC, Komentárov: 0

Reign: Conflict of Nations - prvé dojmy z hrania

Reign: Conflict of Nations - prvé dojmy z hrania

Kedysi som recenzoval Empire: Total War, ktorý som považoval za pomerne náročnú strategickú hru. Potom som dospel do stavu, keď som už len tvrdil, že každá ďalšia hra je len kópiou tých predchádzajúcich, s novými textúrami prípadne misiami. No a potom mi DanKanFan pridelil na preview testovaciu verziu Reign: Conflict of Nations.
23.04.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Kobra 11: Highway Nights / Crash Time 3 - prvé dojmy z hrania

Kobra 11: Highway Nights / Crash Time 3 - prvé dojmy z hrania

Kultový akčný seriál mapujúci každodenné mrazivé situácie na nemeckých diaľniciach, s dvojicou policajtov z najznámejšej hliadky posledných rokov, sa vracia na monitory počítačov. Áno, uhádli ste. City Interactive sa pustilo do ďalšieho dielu racingu s tematikou Kobry 11, ktorý už v máji vyráža na slovenský a český trh. Semir a Ben ako lovci cestných pirátov v službách spravodlivosti sú späť!
22.04.2010 13:00, DKF, Komentárov: 0

ARMA II: Operation Arrowhead - prvé dojmy z hrania

ARMA II: Operation Arrowhead - prvé dojmy z hrania

Hneď na začiatok sa musím priznať, že keď mi šéfredaktor ponúkol napísať preview na ARMA II – Operation Arrowhead, veľké nadšenie som zrovna nepociťoval. Sériu ARMA som totiž zavrhol krátko po absolútne frustrujúcom hraní jej druhého dielu a aj oznámenie tohto standalone datadisku išlo mimo mňa. Nakoniec, úplne bez akýchkoľvek informácií o datadisku, som sa rozhodol, že dám ARME ešte poslednú šancu. Čo myslíte, ako to dopadlo? Presvedčila? Nepresvedčila?
19.04.2010 00:00, DKF, Komentárov: 2

The Witcher 2 – Assassins of Kings (Zaklínač 2)

The Witcher 2 – Assassins of Kings (Zaklínač 2)

Keď sa v roku 2007 dostal na trh Zaklínač (The Witcher) od poľských CD Projekt Red Studio, srdce mnohých zarytých RPG fanúšikov zaplesalo. Fantasy RPG podľa príbehov Andrzeja Sapkowského si získalo srdcia minimálne 1,2 milióna hráčov, ktorí si túto hru zakúpili a okolo Zaklínača sa vytvoril nový kult. No a ako to už býva zvykom, kde je úspech, je väčšinou aj druhý diel. A tak si dnes predstavíme Zaklínača 2 alebo v originály The Witcher 2 – Assassins of Kings.
16.04.2010 00:00, JC, Komentárov: 0

Fallout New Vegas

Fallout New Vegas

War, war never changes. Stačí táto jedna veta a hneď je absolútnej väčšine hráčov jasné, o čom bude reč. Táto veta sa totiž nesie naprieč všetkými dielmi série Fallout.  Mnohí fanúšikovia sa po dlhom čakaní dočkali tretieho pokračovania, ktoré prinieslo mnoho zmien. Hlavne potom nasledovala, povedal by som až smršť troch prídavkov v krátkom časovom úseku. A po viac ako roku by sa mala séria Fallout pripraviť na ďalší prírastok. Mal by ním byť Fallout New Vegas, ktorého vydanie je oznámené na jeseň tohto roku a dostupný bude na PC, XBOX 360 a PS3.
13.04.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Mať svoj ranč niekde v horách, nepatriť do starého železa, ale zároveň mať možnosť sa oprieť o tú najkrajšiu ženu na celej zemeguli, s ktorou sa budete snažiť vychovať deti, to je snom asi väčšiny ľudí, čo si budeme hovoriť. Mať také niečo, tak by tento článok písal asi niekto iný :) Je to až príliš ideálne? No tak teraz si predstavte, že všetko toto máte, ale žijete na začiatku 20. storočia a váš ranč je niekde na krásnom Divokom západe. To nás čaká v Red Dead Redemption.
01.04.2010 12:00, DKF, Komentárov: 1

StarCraft 2

StarCraft 2

Pred dlhými dvanástimi rokmi vyšla hra, ktorá zmenila herné dejiny a pre niektorých nastala od tohto momentu nadvláda jednej stratégie, najmä na poli multiplayerového hrania. Určite je vám jasné, že touto hrou je StarCraft. No a dnes v dvanástom roku jeho kraľovania sa chystá prenechať miesto na tróne svojmu právoplatnému nástupcovi – StarCraft 2.
27.03.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012