Preview / prvé dojmy

Medal of Honor – prvé dojmy z multiplayeru

Medal of Honor – prvé dojmy z multiplayeru

Nad Prahou sa blýska a sťahujú sa mračná, ale nie len tie reálne, na jeden podvečer sem totiž dorazila aj jednotka Tier 1, aby nám predstavila multiplayer blížiaceho sa Medal of Honor. EA pripravila prezentáciu v jednej z herní, kde sa zišli redaktori a blogeri z niekoľkých stránok, výherca z radov fanúšikov a medzi pozvanými sme boli aj my. Môžeme vám teda exkluzívne priniesť naše dojmy z hrania.

29.09.2010 13:47, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 3

Dragon Age 2 - prvé dojmy z hrania

Dragon Age 2 - prvé dojmy z hrania

 

Keď EA a BioWare tento rok ohlásili pokračovanie Dragon Age: Origins, mnohí boli nadšení – dvojka príde skôr, ako sa čakalo! Prvé obrázky a informácie však priniesli ďalšie prekvapenie. Nebude taká, ako by sa čakalo...

 

27.09.2010 18:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Enslaved: Odyssey to the West – preview

Enslaved: Odyssey to the West – preview

Globálne otepľovanie, roztápanie ľadovcov, zmeny klímy, finančná kríza, epidémie, náboženské nepokoje, hrozba svetovej vojny... Vyhliadky do budúcnosti pre nás nie sú veľmi ružové. Až sa zdá, že očakávanie katastrof v najbližšom čase sa stalo akýmsi moderným trendom. Tomu sa často prispôsobujú (nielen) herní vývojári, výnimkou nie je ani tím Ninja Theory, ktorého vidina budúcnosti tiež nepatrí medzi najpríjemnejšie.
14.09.2010 00:00, Lukáš "Dolno" Dolniak, Komentárov: 0

Civilization V

Civilization V

Čo je to 18 rokov? Je to hranica dospelosti, mladému človeku sa otvárajú všetky možnosti a padá veľa obmedzení, môže piť alkohol, prístupné má všetky filmy, môže požiadať o vodičský preukaz, ale väčšinou to znamená aj zložiť skúšku dospelosti a vydať sa svetu napospas, aspoň teda v našich končinách. Zároveň ale, je 18 rokov doba, za ktorú môže vzniknúť päť pokračovaní slávnej Civilizácie od Sida Meiera, okrem piatich pokračovaní je to veľké množstvo datadiskov a nejaký ten konzolový ľavoboček. Zloží teda piate pokračovanie - Sid Meier´s Civilization V, skúšku dospelosti?
05.09.2010 00:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 0

R.U.S.E. – prvé dojmy z hrania

R.U.S.E. – prvé dojmy z hrania

Druhá svetová vojna v trochu nezvyčajnom kabátiku a hlavne pre milovníkov klasiky. Ubisoft sa spojil s Eugen Systems a spolu vytvorili niečo, čo sa po zahraní si dema tvári ako veľmi sľubná hra, aj keď určité chyby sa našli. Názov R.U.S.E. sa dá preložiť aj ako lesť alebo trik a presne takúto taktiku si musíte osvojiť, aby ste uspeli.
29.08.2010 00:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 0

Batman: Arkham City

Batman: Arkham City

Netopierí muž alebo Temný rytier. Aj pod týmito prezývkami vystupuje jedna z najznámejších postavičiek DC Comics, s ktorou sme sa od roku 1939 stretli takisto vo filmovom a hernom priemysle. Reč je samozrejme o Batmanovi, arkhamskom strážnom anjelovi, ktorý už neraz zahviezdil v spomenutých odvetviach. Po prekvapivo výbornom hernom debute Batman: Arkham Asylum  štúdia Rocksteady, sa tentoraz vydáme do ulíc Gothamu očistiac ho od najväčšej zločineckej pliagy po boku so sexi partnerkou. Mňau!
27.08.2010 00:00, JC, Komentárov: 0

Diablo 3 - dojmy z GamesCom prezentácie

Diablo 3 - dojmy z GamesCom prezentácie

Blizzard - posledný mohykán na poli PC hier. Diablo – nekonečný dôvod hádok na tému „je to akčná hra s RPG prvkami, alebo RPG hra s akčnými prvkami?“. Hrajmobil.sk – herný portál, ktorý vám odpovie na otázku „Kedy vyjde Diablo III?“ a ako bonus pridá informácie z rozprávania s Jayom Wilsonom...
23.08.2010 00:00, JC, Komentárov: 0

Guild Wars 2 - prvé dojmy z hrania

Guild Wars 2 - prvé dojmy z hrania

Svet Tyrie čakajú ďalšie nepokoje. A to nielen v hernom príbehu, ale aj v hre samotnej. Nový prístup tvorcov k značke Guild Wars môže u fanúšikov prvého dielu vyvolať mnohé nechápavé pohľady a otázky. Na GamesCome sme si vyskúšali hrateľnú ukážku počas svetovej premiéry – exkluzívne prvé dojmy z hrania sú tu...
22.08.2010 00:00, JC, Komentárov: 13

Deus Ex : Human Revolution - dojmy z GamesCom prezentácie

Deus Ex : Human Revolution - dojmy z GamesCom prezentácie

Deus Ex patrí medzi herné legendy – nedávno oslavoval 10 rokov a po slabšom druhom diele a dlhej odmlke sa chystá ďalšia Deus Ex hra. Bez Warrena Spectora, ale s nosnou myšlienkou spraviť Human Revolution v pravom Deus Ex štýle. Najnovšie indície, či sa im to podarí/nepodarí ponúkla špeciálne GamesCom prezentácia, ktorej sme sa zúčastnili.
21.08.2010 00:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Fable III

Fable III

Vaša zem vás potrebuje. Albion sa zmieta pod vládou egocentrického a narcistického kráľa Logana, ktorého vôbec nezaujímajú jeho poddaní. Teda vlastne zaujímajú, najmä v momente, keď prestanú platiť dane. Kráľ Logan túži len po dvoch veciach – po moci a peniazoch. Ste ochotní sa postaviť Loganovi a vyvolať revolúciu? Ak áno, vitajte vo svete Fable III.
17.08.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Mafia 2 - prvé dojmy z hrania

Mafia 2 - prvé dojmy z hrania

Mafia II má v mojom indexe očakávaných hier, ako jedna z mála, jedenásť bodov z desiatich a tak, keď sa naskytla príležitosť zahrať si pár vybraných kapitol, neváhal som, prerušil prázdninovú pohodu, zbalil najnutnejšie veci a vyrazil do svojho druhého domova, do Prahy. V sídle spoločnosti Cenega už na mňa čakal počítač s vysnívaným obsahom. Nakoniec ale onen počítač nevydržal nápor môjho hrania a jeho grafika sa porúčala do večných lovíšť. Nedostal som tak príležitosť zahrať si celý obsah tejto novinárskej verzie, avšak väčšiu časť som si vyskúšal a tak vám môžeme priniesť svoje prvé dojmy z hrania.
07.08.2010 13:00, DKF, Komentárov: 3

Halo: Reach

Halo: Reach

Na jeseň zavíta na pulty obchodov hra, ktorá vyvolá šialenstvo u mnohých majiteľov Xbox 360. Z trilógie hier Halo sa stane tetralógia. Novinka má názov Halo: Reach. Autori si pripravili niekoľko noviniek a zaujímavý príbeh, aby si hráči užili atmosféru a aby im vynahradili trošku sklamanie z ODST.
30.07.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Kane and Lynch 2: Dog Days - prvé dojmy z hrania

Kane and Lynch 2: Dog Days - prvé dojmy z hrania

Už o necelý mesiac má naplánované odštartovať svoju púť regálmi obchodov 3rd person akcia Kane and Lynch 2: Dog Days. Jej autori, Square Enix, sa včera podvečer rozhodli, cez XBLN a Steam vypustiť do sveta hrateľné demo. Čo myslíte pomohli si, alebo nie?
27.07.2010 13:00, DKF, Komentárov: 0

F.3.A.R. – Alma si na nás už po tretíkrát brúsi zuby

F.3.A.R. – Alma si na nás už po tretíkrát brúsi zuby

Zlo plodí len ďalšie zlo. Platí to aj v prípade tretieho dielu hororu F.E.A.R., ktorého osud má pevne v rukách nová dvojica Day 1 Studios a Warner Bros. Príbeh sa nám pomaly uzatvára, najväčší rivali spájajú svoje sily a Alma má tesne pred pôrodom hotovej skazy. Steny červenejú a masaker sa začína. Dobrú chuť, milí čitatelia...
25.07.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Need for Speed: World - prvé dojmy z hrania

Need for Speed: World - prvé dojmy z hrania

Počas posledného víkendu dostali všetci záujemcovia možnosť skúsiť si najnovší prírastok do rady Need For Speed. Na prvý pohľad by na tom nebolo nič čudné, z NFS sa pomaly stáva nekonečná séria, lenže.... Need for Speed: World rozhodne nemožno klasifikovať ako klasický diel ságy. Ono je to totiž tak trochu MMORPG.
09.07.2010 12:00, DKF, Komentárov: 1

Gears of War 3

Gears of War 3

Vojnou zmietaná planéta Sera už čoskoro vydá svoje tajomstvá. Tretí diel Gears of War zakončí jednu z vlajkových sérií konzoly Xbox 360. Jednotka Delta sa opäť vydáva do akcie, naposledy...
02.07.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012