PS3

Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

Tretí filmoví Transformers nedávno dobyli kinosály svetových kín a tak príchod verzie pre herné platformy bol len otázkou času. A ako už býva zvykom, tak je to jeden z tých horších herných zážitkov. Príbeh hry opisuje udalosti pred začiatkom filmu, ponúka ohyzdný zvukový a grafický doprovod a veľmi nudnú a nezáživnú akciu, ktorá skôr ako zabaví, tak vás uspí. Herná verzia čierneho mesiaca je jednoducho ďalším zárezom do nepodarených hier podľa filmov. Zázrak sa teda nekoná ani tento raz.

25.07.2011 19:00, Jakub "Possol" Pokorny, Komentárov: 0

White Knight Chronicles II

White Knight Chronicles II

Ak náhodou patríte k tej časti populácie, ktorá podobne ako ja nemá vlasy na hlave, no na rozdiel odomňa to nie je dané geneticky, netešte sa. Hra naozaj nie je o dominácii bielej rasy, ani o bielom rytierovi idúcom tmou. Kroniky bieleho rytiera sú klasické JRPG.

06.07.2011 18:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 7

SHIFT 2: Unleashed

SHIFT 2: Unleashed

Vodičský preukaz mám už nejaký ten piatok a musím uznať, že nejaké racingy sa zážitku z reálneho šoférovania neblížia ani na milión kilometrov. To vzrušenie a ten adrenalín, keď sa rútite 150kou v protismere a oproti vám si to veselo šinie nejaký ten statný nákladiak, ten pocit, keď vám ide doslova o život a vy si to aj tak užívate, to sú skrátka zážitky, ktoré vám nejaká digitálna zábava nemôže poskytnúť. Áno, mám rád nebezpečnú jazdu a keď mám v zákonných intenciách danú voľnosť, nebojím sa z auta vyžmýkať úplne maximum.

12.06.2011 14:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Top Spin 4

Top Spin 4

Moje pokusy stať sa profesionálnym tenistom skončili relatívne rýchlo - po sérii skúšobných "pinkačiek" s polo-profesionálnym hráčom som si tak nešťastne vytkol členok, že inak ako neodvratným "skretchom" a následnou návštevou neďalekej pohotovosti to skončiť ani nemohlo. Holt to známe "športom k trvalej invalidite" sa u mňa takmer do bodky naplnilo, čoho dôkazom bola aj fešná sadra, spevňujúca miesto bolestivého vytknutia.

10.06.2011 15:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Dirt 3

Dirt 3

Štartové pole je prázdne. Som posledný závodník, ktorého čaká druhá etapa náročnej rally Fínska. Hrejivý západ slnka rozjasňuje vzdialený horizont a spolu s co-pilotom cítime, že dnes je víťazstvo naše. Veď prečo by aj nemalo byť? Naše Mitsubishi Lancer Evo X nemá medzi súťažiacimi žiadnu vážnejšiu konkurenciu a tak je úroveň nášho sebavedomia impulzívne tlačené do priam závratných výšin. Blíži sa ale okamih pravdy - červená, červená... zelená!

03.06.2011 16:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

LEGO Pirates of the Caribbean

LEGO Pirates of the Caribbean

This is the tale of the Captain Jack Sparrow“ spieva v najnovšom spoof klipe z produkcie Lonely Islandu (humorné video nájdete TU – odporúčam!) svetoznámy spevák Michael Bolton a ja mu musím dať jednoznačne za pravdu. Piráti z Karibiku by boli bez postavy extravagantného kapitána Sparrowa len z tretiny tak zábavnými akými boli a rozhodne si to uvedomili a uvedomujú aj samotní filmoví producenti, ktorí príbeh nového dielu s názvom “V neznámych vodách“ vystavali práve so zreteľom na Deppov charakter.

27.05.2011 15:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Operation Flashpoint: Red River

Operation Flashpoint: Red River

Pôvodný Flashpoint bol darom z nebies. Vysoko realistická taktická akcia z dielne českých Bohemia Interactive Studios priniesla na svoju dobu priam unikátny herný zážitok, ktorý sa nebál žiadať od hráčov viac, než len rýchle reflexy a dobrú mušku. V podstate je možné povedať, že všeobecný záujem o realistické akcie vznikol práve u prvého Flashpointu a je preto viac než logické, že význam tejto značky sa snaží prinášať ďalším generáciám aj firma Codemasters, ktorá prebrala nad sériou “oťaže“ a v týchto dňoch nám servíruje v poradí už druhý titul, honosiaci sa názvom Operation Flashpoint.

05.05.2011 13:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

Mortal Kombat

Mortal Kombat

Čelím nebezpečnému protivníkovi – obávaný Quan Chi z Netherrealmu sa už neraz ukázal byť viac než dôstojným súperom a dnes, kedy ma jeho smrť delí od semi-finálového zúčtovania s princom Gorom, bude nastávajúca bitka naozaj skúškou ohňom.

28.04.2011 13:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 0

MotoGP 10/11

MotoGP 10/11

Rossi ide do poslednej zákruty z prvého miesta, tesne za ním Stoner, Rossi prudko brzdí zadná brzda mu úplne rozhádzala zadné koleso, Stoner je naopak o niečo dlhší v zákrute, snaží sa vziať Rossiho vonkajškom, krásny manéver, je to neuveriteľný súboj koleso na koleso, ale... ale čo to je? Na oboch sa zozadu tlačí Rudo Hrach a krásnym, čistým prejazdom zákruty získava potrebné metre a rýchlosť na to, aby oboch sokov nechal ďaleko za sebou. Je to neuveriteľné, ale Rudo Hrach je víťazom a svojou neopakovateľnou kysuckou angličtinou kričí do mikrofónu "Gud rejs, gud rejs, ju sii jak som ich je.ou?

06.04.2011 15:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

Motorstorm Apocalypse

Motorstorm Apocalypse

Fukušima dymí, Lýbia horí a svet sa bojí roku 2012, lebo na kamenných SMSkách od Mayov už ďalší rok nenájdete. Čo teda treba robiť, keď sa svet nezvratne rúti do záhuby, ktorú jehovisti predpovedajú už (len) asi dvanásty raz? Nič, kúpte starú "stodvadsiatku", nájdite najbližšie vhodné ruiny a nakopte prdel všetkým ostatným...

05.04.2011 13:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

DC Universe Online

DC Universe Online

Je zbytočné polemizovať o tom, do akej miery budú nastávajúce onlinovky inovatívne. WoW svojim konceptom presne trafil požiadavky herného publika a bolo by nanajvýš nelogické, aby ostatné štúdia riskovali nezáujem hráčov len preto, aby sa čo najviac odlíšili od súčasného velikána. Konieckoncov, stačí sa pozrieť na MMORPG minulých rokov a pokiaľ si pozorne všimnete základné herné mechanizmy, za každým v nich uvidíte analógiu so svetom Warcraftu...

06.03.2011 02:00, Boris "Blade" Kirov, Komentárov: 2

Killzone 3

Killzone 3

"My people... Sons and Daughters of Helghan..." Pár jednoduchých slov, pri ktorých zamrazí nejedného fanúšika First Person Shooter hier. Pár slov, ktorými diktátor Scolar Visari strhol svoje sfanatizované jednotky, aby povstali a raz a navždy urobili z Helghanov pánov univerza.

14.02.2011 16:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 1

Apache: Air Assault

Apache:  Air Assault

Je to jasné, keď sa chceme zahrať nejaký ten simulator, treba k tomu jednoznačne PC, kvalitný joystick, aspoň 3 klávesnice, aby sme nasimulovali všetky tie tlačítka v lietadle no a samozrejme niekoľko ďalších pákových ovládačov. Alebo fakt má stačiť ovládač PS3?

04.02.2011 13:00, Richard „gulath“ Bojničan, Komentárov: 0

Bakugan: Defenders of the Core

Bakugan: Defenders of the Core

Kým som nehral túto PS3 hru, ani som netušil, že existuje nejaké anime Bakugan. Ani to, že na jeho motívy už bolo urobených niekoľko hier. Poďme sa teda pozrieť aká je táto.

11.01.2011 15:00, Richard "gulath" Bojničan, Komentárov: 0

Flick Sports Fishing - PSN

Flick Sports Fishing - PSN

Už od dôb, keď som mal prvé PC som sa divil, ako je možné, že vznikajú hry ako Deer Hunter. Veď predsa poľovníčiť a hrať sa na počítači je obrovský rozdiel. Nuž, ale úspechy tejto hry v predaji hovoria za seba. Možno preto vznikajú aj simulátory rybárčenia...

17.12.2010 15:00, Richard "gulath" Bojničan, Komentárov: 0

Gran Turismo 5

Gran Turismo 5

Pálim stovkou výpadovkou, rútim sa ako drak. 5 rokov je dlhá doba, za päť rokov sa z bábätka stane malý človek, z chlapca sa stane muž, ukončíte strednú, alebo vysokú školu (ak sa neflákate), alebo sa tých 5 rokov môže napríklad pripravovať počítačová hra, na ktorú čakajú milióny hráčov na celom svete a tešia sa na ňu viac ako jehovisti na ich už neviem koľkáty armageddon v poradí.

30.11.2010 13:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 4
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012