PS3

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty... treba písať niečo viac? Pokiaľ hrávate FPS, tak na recenziu nečakáte, hru predobjednávate 3 mesiace dopredu a v deň vydania jednoducho hráte aj keby vrtuľníky  Apache z neba padali. Viem to, pretože už tretím rokom robím presne toto isté :) Najnovší  prírastok série s podtitulom Black Ops v tomto nie je ničím iný, ale keďže by mi asi neprešlo poslať nemenovanému šéfredaktorovi recenziu typu „Kua ty ešte nehráš?“ skúsim v nasledujúcich riadkoch popísať môj aktuálne prerušený herný maratón uplynulého dňa.

11.11.2010 12:00, Branislav "Atavius" Brna, Komentárov: 7

Start the Party! & Kung Fu Rider

Start the Party! & Kung Fu Rider

Pohybové ovládanie PlayStation Move sa na trhu objavilo pred mesiacom. Okrem samotného zariadenia sme si zrecenzovali aj titul Sport Champions a v dnešnej, trochu kritickejšej recenzii sa pozrieme na dvojicu hier Start the Party! a Kung Fu Rider.

29.10.2010 12:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Sports Champions

Sports Champions

Minulý mesiac sme si predstavili najnovší prírastok do rodiny pohybových ovládačov. PlayStation Move nás milo prekvapil a potešil svojou rýchlosťou, presnosťou a ľahkosťou ovládača. Medzi prvými hrami, na ktorých sme Move testovali, bola trojica titulov Sports Champions, Start the Party!Kung Fu Rider. Ako dopadli?

15.10.2010 00:01, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Kane & Lynch 2: Dog Days

Kane & Lynch 2: Dog Days

Morituri te Salutant
Veríte na karmu? Ja nie, ale keby som veril tak vám poviem, že Šanghaj musí mať karmu horšiu ako Černobyľ. Veď si to vezmite, najprv sa ním preženie pohroma menom Army of Two 2, ktorá ho takmer zrovná so zemou, aby sa sem len o pár mesiacov neskôr prišli vybúriť dvaja ešte väčší šialenci a dodýchavajúce mesto dorazili ranou z milosti. Asi vám je jasné, že v recenzii na Kane & Lynch 2: Dog Days nerozprávam o Filmárikovi a Filmuške. Parazitmi v pulzujúcich tepnách veľkomesta sú opäť starí známi z jednotky. Adam "Kane" Marcus a James Seth Lynch. O dva roky starší, o 100 rokov zostarnutejší (predsa len biznis v tomto odbore pleti zrovna neprospieva), našťastie rovnako sprostí a arogantní.
07.09.2010 00:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

Super Street Fighter IV

Super Street Fighter IV

Bum! Prásk! Počkaj, ja Ti to vrátim! Ty parchant, to nemôžeš! Mamíííí, Jožko stále vyhráva a ja sa s ním už nebudem hraaaaať! Podobné výkriky sa môžu ozývať od konzol, ak k ním pustíme ratolesti a dnu vložíme Super Street Fighter IV. Čo však naozaj hra prináša si povieme v recenzii...
01.07.2010 00:00, Richard "Gulath" Bojničan, Komentárov: 0

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Hey Gringo, pamätáš? Pamätáš na skvelé časy na divokom západe? Ženy smrdeli horšie ako muži, chlapi chlastali skoro ako (dnešné) ženy a výskyt zubnej kefky na kilometer štvorcový bol nižší ako v Letanovskej osade. Čo? Nepamätáš? Tak sadaj, jeden príbeh ti porozprávam.
29.06.2010 00:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 2

Alpha Protocol

Alpha Protocol

Pokiaľ by mal niekto z filmov o Jamesovi Bondovi pocit, že život tajného agenta je neskutočne príťažlivý – so všetkou akciou, adrenalínom, ženami a rýchlymi autami... Alpha Protocol vás v tejto predstave iba utvrdí. Hrať sa na tajného agenta je skutočne zábava a flirtovanie so ženami sa k slovu dostane tiež...
11.06.2010 00:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Resonance of Fate

Resonance of Fate

Žáner JRPG v posledných 2 mesiacoch patril medzi prekvapujúco dosť zastúpené odnože herného priemyslu. White Knight Chronicles, Final Fantasy XIII a aj aktuálne recenzovaný titul Resonance of Fate sa objavili na trhu v rozmedzí dvoch mesiacov. Najväčší úspech samozrejme zožalo nesmrteľné Final Fantasy – má však zmysel zaobstarať si aj Resonance of Fate?
03.06.2010 00:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Lost Planet 2

Lost Planet 2

Mamuty vyhynuli, doba ľadová sa končí. E.D.N III sa prebúdza zo zimného spánku. Jediné, čo tak troška kazí jarnú idylku je to, že kvietky tu neopeľujú včielky, ale prerastené hmyzoidné potvory zvané Akrid, ktoré si čas medzi opeľovaním tulipánov krátia požieraním nebohých obyvateľov planéty.
02.06.2010 00:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

ModNation Racers

ModNation Racers

Poriadne arkádovo šialené závody maličkých kár sme tu nemali už dlho. Aktuálny nedostatok na trhu si všimli aj v Sony a inšpirovaní úspechom Mario Kart nám prinášajú ModNation Racers.
26.05.2010 00:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

FIFA World Cup 2010: South Africa

FIFA World Cup 2010: South Africa

História sa prepisuje, Slovensko sa prvýkrát objavuje na majstrovstvách sveta vo futbale. A ako každý šampionát, aj ten v Južnej Afrike je doprevádzaný svojou vlastnou hrou, ponúkajúcou jedinečnú šancu – konečne si zahrať za Slovensko.
13.05.2010 00:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Just Cause 2

Just Cause 2

Tam kde sa kokain lial a sypal pašovaný alkohol, tam prišiel Rico Rodriguez, aby miestnym guerilám pomohol. Ten Rico čo vám o ňom píšem to je fešák, na to, aby zvrhol vládu stačil mu jeden hák...
27.04.2010 12:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

Yakuza 3

Yakuza 3

Vitajte, ráčte vstúpiť do Japonska, krajiny vychádzajúceho slnka, technologických hračiek, karaoké, miliónov herných automatov, ale aj krajiny chlapcov, proti ktorým sú členovia talianskej mafie len pikolíci roznášajúci studenú pizzu a ich ruskí kolegovia partička vodkou nasiaknutých mäsiarov v drahých autách. Vitajte do krajiny, kde vládne Yakuza.
21.04.2010 12:00, Branislav "chinaski" Hujo, Komentárov: 0

Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

13 je vraj nešťastné číslo. Preto nenájdeme v hoteloch 13te poschodie, v lietadlách 13ty rad, jednoducho, ľudia sa mu poverčivo vyhýbajú. Square Enix sa však rozhodli túto výzvu prijať a nepreskočiť číslovku v poradí Final Fantasy, ani ju nenahradiť nejakým 12a, či podobne. Osud výzvu prijal a tak tu máme Final Fantasy XIII.
12.04.2010 00:00, Richard "Gulath" Bojničan, Komentárov: 0

White Knight Chronicles

White Knight Chronicles

Jeden základný fakt na úvod recenzie – áno, JRPG sú iné a svojim spôsobom "divné". To však neznamená, že sú zlé. Podobne ako vo všetkých žánroch sa nájdu geniálne tituly, nepodarky a niekto musí zaplniť aj šedú zónu priemeru. White Knight Chronicles logicky bude spadať do jednej z týchto kategórií. Ktorej?
28.03.2010 00:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 0

Aliens vs. Predator

Aliens vs. Predator

Derby ako sa patrí! Slovensko vs. Česko. Real Madrid vs. Barcelona. Inter vs. AC. Alebo v aktuálnom prípade – Aliens vs. Predator. Namiesto ihriska je k dispozícii celá planéta a v úlohe rozhodcu sa predstaví človek, ktorý bude samotné dianie zápasu viac ovplyvňovať, ako by sa patrilo. Samozrejme, záleží na samotnom hráčovi, ako sa k celému konfliktu postaví a kto dostane červenú kartu...
11.03.2010 00:00, Roman "JC" Kadlec, Komentárov: 2
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012