19.05.2014 16:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0
LEGO Movie Videogame - videorecenzia

LEGO Movie Videogame - videorecenzia

Traveller's Tales chŕli jednu LEGO hru za druhou častejšie, než istá americká spoločnosť ich miliardovú vojnovú sériu. Len tento rok má na konte už 2 tituly z prostredia dánskych stavebníc a na jeden z nich si práve teraz bližšie posvietime. Vopred vás ubezpečujeme, že sérii na kvalite nič neubudlo.

LEGO Movie Videogame je hernou adaptáciou filmu, u nás premietaného pod názvom LEGO Príbeh od režisérskeho dua Phila Lorda a Chrisa Millera. Zápletka sleduje osud staviteľa Emmetta, ktorý sa zapletie do hry o záchranu sveta. Chce sa ho totiž zmocniť zloduch Lord Biznis, ktorému sa snaží prekaziť plány Rada majstrov staviteľov, pozostávajúca z ikonických postavičiek LEGO univerza. Zhodou náhod sa vyvoleným stáva práve Emmett, na ktorého sa Rada vedená Vitruviom spolieha. Herná podoba LEGO Príbehu ponúka všetko čo film (cutscény v hre sú vlastne krátke klipy z filmu), no ešte ďaleko viac. Ničenie, lúštenie, tancovanie, ale hlavne humor príznačný pre sériu LEGO, to všetko tu hráči nájdu. Či sa do hry oplatí investovať, to si povieme v našej videorecenzii, ktorú sme pripravili v spolupráci s letsplayerom Zdochliakkom. Prajeme príjemné sledovanie!


Juraj "Duri" Dolniak
viac článkov autora

Výrobca: TT Games
Distribútor: Warner Bros. Interactive Entertainment
Testovaná platforma: PS4, PS3
Multiplayer: áno
Lokalizácia: Anglický
Žáner: Akčné adventúry
Vychádza na platformy: Xbox One, PS4, Wii U, 3DS, PS VITA, PC, PS3, Xbox 360
Oficiálna stránka: http://videogames.lego.com/en-us/lego-movie/
Karta hry: LEGO Movie Videogame
Plusy:

+ zábavná hrateľnosť
+ množstvo postáv
+ príjemné vizuálne spracovanie
+ znovuhrateľnosť

Mínusy:

- nudnejšie pasáže
- kamera

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 1 / 10
(Hodnotení: 2)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012