Zoznam článkov autora ZOLLINO

Myth 3: Wolf Age

Myth 3: Wolf Age

Možno si spomínate na niekoľkoročnú RTS, ktorá niesla meno Myth a odohrávala sa vo fantasy stredoveku. Táto hra bola výnimočná tým, že ako jedna z prvých predstavila skutočný 3D terén. Spolu s Fog of War teda tvorila jednu z tých „puntičkárských“ RTS. 3D voľný pohľad kamery, ktorý ste si mohli meniť podľa ľubovôle, zachytával boj rôznych goblinov, čarodejníkov, trpazlíkov a ďalšej hávedi.

10.01.2002 00:24, ZOLLINO, Komentárov: 0

Medal of Honor

Medal of Honor

V Single Player deme Medal of Honor: Allied Assault sa nachádza jedna misia. Treba pochváliť konštruktérov dema, že misia nieje vôbec krátka a jedná sa o klasickú misiu, kde postupujete krok za krokom. V hre máte za úlohu zničiť raketonosiče – Nebelwerfer. Preto sa aj misia nazýva Nebelwerfer Hunt.

07.01.2002 00:24, ZOLLINO, Komentárov: 0

Ozzy Osbourne: Down to Earth

Ozzy Osbourne: Down to Earth

Na svete je asi naozaj málo ľudí, ktorí by nepoznali slávneho Ozzyho Osbourna z Black Sabbath. Realita je však taká, že Ozzy je dnes už sólo a v súčasnej dobe máme možnosť vychutnávať jeho ďalší album – Down to Earth.

16.12.2001 00:18, ZOLLINO, Komentárov: 0

Mech Commander 2

Mech Commander 2

Bezo sporu je MechCommander už menší pojem, rovnako ako Mechwarrior. Netreba ani pochybova?, že Microsoft drží túto licenciu pevne v rukách a snaží sa ju využíva? na plno. Každého pol roka sa na nás totiž rúti nejaký ten nový titul z prostredia mechov. To by všetko bolo super, keby tu nebolo nejaké to ALE.

05.11.2001 00:17, ZOLLINO, Komentárov: 0

Startopia

Startopia

Chceli ste byť niekedy správcom vesmírneho hotelu pre rôzne mimozemské formy života? Určite nie, pretože nikoho normálneho by asi takáto myšlienka nikdy nenapadla. Teda skoro nikoho, pretože Mucky Foot Software nám prináša túto myšlienku v podobe mixu Dungeon Keepera, Theme Hospitalu a SimCity.

22.08.2001 00:15, ZOLLINO, Komentárov: 0

Anachronox

Anachronox

Romero je veľmi zaujímavý element. Dokáže spoluvytvoriť fenomén, ako je Quake, a na druhej strane dokáže vytvoriť historický prepadák, ako je Daikatana. K Anachronoxu som preto pristupoval opatrne, bez emócií a tak sa stalo, že som nebol ani potešený, ani sklamaný. Anachronox je dobrý, ale nie výborný.

13.08.2001 00:15, ZOLLINO, Komentárov: 0

Destroying Guitars

Destroying Guitars

Nebýva zvykom, že by sme na stránkach Gameswebu niečo, niekomu propagovali. Každopádne ak je to dobré a je to lacné a mohlo by vás to zaujímať, prečo nie. Dnes som sa teda rozhodol spropagovať moju párty, ktorá sa uskutoční 08.08.2001 v Bratislave v Music Clube Galéria DUNA

05.08.2001 00:14, ZOLLINO, Komentárov: 0

Max Payne

Max Payne

Ak by ste niekto odo mňa niečo potrebovali, nie som tu. Keby niečo, tak nič. A kebyže predsa len niečo, tak už vôbec nič. Dajme tomu, že som veľmi veľmi ďaleko a nemám pri sebe mobil. Hrám totiž Maxa Payna. Štyri roky vyvíjanú hru s absolútnou grafikou, strhujúcou atmosférou a geniálnym akčným spracovaním.

31.07.2001 00:14, ZOLLINO, Komentárov: 0

Operation Flashpoint

Operation Flashpoint

Dlho očakávaný počin z českých „luhú a háju“ je konečne tu a aj moja neskoršia recenzia je dôkazom toho, že som sa od hrania tejto bomby nemohol jednoducho odtrhnúť. Studená vojna, SpetzNatz, M16, M21, to je len slabý výčet pojmov, ktoré budem v rezencii skloňovať v rôznych pádoch.

16.07.2001 00:14, ZOLLINO, Komentárov: 0

Emperor Battle for Dune

Emperor Battle for Dune

Dune je už klasickou románovom ságou od F. Herberta, ktorú pozná značný počet ľudí. Príbeh odohrávajúci sa na púštnej planéte Arakkis, resp. Dune si vybojoval množstvo priaznivcov. Určite však nebudem klamať, keď poviem, že ešte viacej priaznivcov si vybojovalo počítačové spracovanie tohto románu. Myslím, že je tomu už osem rokov, čo svetlo sveta zazrela prvá hra Duna. Strategicko adventúrny mix kraľoval ako na Amige, ...

10.07.2001 00:13, ZOLLINO, Komentárov: 0

MS SideWinder Game PAD Pro

To, že denne hráme celé hodiny počítačové a iné hry (na doktora;-) je fakt. Fakt je tiež to, že nieje práve najšťastnejším riešením po celý deň ovládať svoje obľúbené auto/postavičku/čokoľvek len prostredníctvom klávesnice. A to hneď z dvoch dôvodov. Prvým je fakt, že keď sa niečo nepodarí ani na desiaty pokus, tak jednoducho to zvykne klávesnica schytať a aj následne poškodiť. Druhým dôvodom je záujem hardvérových firiem aj o herné ovladače, ...

05.07.2001 00:13, ZOLLINO, Komentárov: 0

Close Combat: Invasion Normandy

Close Combat: Invasion Normandy

Ak ste ho ešte nehrali, vedzte, že Close Combat je akýsi mix ťahových stratégii ako Panzer General a realtime stratégii typu C&C. Je to vlastne realtime-realny simulator bitiek (určite chápete čo tým chcem povedať…). Máte maximálne 15 týmov vojakov (alebo tankov), ktorým dávate príkazy (move, move fast, sneak, fire, smoke, defend, ambush) ...

12.06.2001 00:12, ZOLLINO, Komentárov: 0

Black & White

Black & White

Je to takmer neuveriteľné, že niečo ako Black & White sa konečne dostalo na svetlo sveta. Už od prvého oznámenia, že hra je GOLD udalosti naberali rýchly spád. A o dva týždne som už aj ja v ruke držal svoju kópiu. Peter Molyneaux a vlastne aj celý Lionhead Ltd. to teda zvládli, vydali výbornú hru po rokoch čakania a nedostali sa do fronty na polievku ako John Romero a jeho Daikatana.

21.05.2001 00:11, ZOLLINO, Komentárov: 0

Undying

Undying

Rok 1899. Svet je na prahu dvadsiateho storočia a predsa sa na Zemi odohrávajú príbehy, ktoré ľuďom vyrážajú dych. Ja som Jeremiáš Covenant, inak normálny chlapík, ktorý však trpí rakovinou a nezostáva mu veľa času. Bohužiaľ, vo svojom živote som spravil minimálne jednu veľkú chybu. Moja detská zvedavosť ma prinútila spolu so súrodencami prečítať tajomný odstavec prastarej knihy ...

23.04.2001 00:12, ZOLLINO, Komentárov: 0

Logic 3: SoundStation 2

Pred nedávnom sme predstavovali zvukové bedničky (Playworks2000 Digital) pre novú konzolu, Playstation2. Reproduktory to boli nádherné, výborne skladovateľné, keďže nezaberali priveľa miesta. Ich výkon bol taktiež na vysokej úrovni, výrobca totiž pochádzal z rodiny Creative Labs. Predsa sa však našla jedna chybička, ktorá mi vadila na tejto zvukovej zostave pozostávajúcej z dvoch reproduktorov a jedného subwooferu ...

19.04.2001 00:11, ZOLLINO, Komentárov: 0

Severance: Blade of Darkness

Severance: Blade of Darkness

Krv a mäso boli častým menovateľom mnohých dní obyčajného ritiera stredoveku. Zoberme si takého Mr. Barbara Conana. Ten sa so svojím mečom zapotil tak, až to nebolo pekné. Popritom lietali hlavy, ruky a všetko, čo nebolo pribetónované k zemi. Severance je niečo podobné. Epická cesta za poznaním minulosti a budúcnosti s mečom v ruke. Ak sa vydáte na cestu Severance, tak jednoducho budete musieť počítať so stovkami mrtvých. To nám ale vôbec nevadí, však?

18.04.2001 00:11, ZOLLINO, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012