Zoznam článkov autora DKF

Preview / Prvé dojmy

R.U.S.E. – prvé dojmy z hrania

R.U.S.E. – prvé dojmy z hrania

Druhá svetová vojna v trochu nezvyčajnom kabátiku a hlavne pre milovníkov klasiky. Ubisoft sa spojil s Eugen Systems a spolu vytvorili niečo, čo sa po zahraní si dema tvári ako veľmi sľubná hra, aj keď určité chyby sa našli. Názov R.U.S.E. sa dá preložiť aj ako lesť alebo trik a presne takúto taktiku si musíte osvojiť, aby ste uspeli.
29.08.2010 00:00, Daniel "LordDan" Hujo, Komentárov: 0

Fable III

Fable III

Vaša zem vás potrebuje. Albion sa zmieta pod vládou egocentrického a narcistického kráľa Logana, ktorého vôbec nezaujímajú jeho poddaní. Teda vlastne zaujímajú, najmä v momente, keď prestanú platiť dane. Kráľ Logan túži len po dvoch veciach – po moci a peniazoch. Ste ochotní sa postaviť Loganovi a vyvolať revolúciu? Ak áno, vitajte vo svete Fable III.
17.08.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Mafia 2 - prvé dojmy z hrania

Mafia 2 - prvé dojmy z hrania

Mafia II má v mojom indexe očakávaných hier, ako jedna z mála, jedenásť bodov z desiatich a tak, keď sa naskytla príležitosť zahrať si pár vybraných kapitol, neváhal som, prerušil prázdninovú pohodu, zbalil najnutnejšie veci a vyrazil do svojho druhého domova, do Prahy. V sídle spoločnosti Cenega už na mňa čakal počítač s vysnívaným obsahom. Nakoniec ale onen počítač nevydržal nápor môjho hrania a jeho grafika sa porúčala do večných lovíšť. Nedostal som tak príležitosť zahrať si celý obsah tejto novinárskej verzie, avšak väčšiu časť som si vyskúšal a tak vám môžeme priniesť svoje prvé dojmy z hrania.
07.08.2010 13:00, DKF, Komentárov: 3

Halo: Reach

Halo: Reach

Na jeseň zavíta na pulty obchodov hra, ktorá vyvolá šialenstvo u mnohých majiteľov Xbox 360. Z trilógie hier Halo sa stane tetralógia. Novinka má názov Halo: Reach. Autori si pripravili niekoľko noviniek a zaujímavý príbeh, aby si hráči užili atmosféru a aby im vynahradili trošku sklamanie z ODST.
30.07.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Kane and Lynch 2: Dog Days - prvé dojmy z hrania

Kane and Lynch 2: Dog Days - prvé dojmy z hrania

Už o necelý mesiac má naplánované odštartovať svoju púť regálmi obchodov 3rd person akcia Kane and Lynch 2: Dog Days. Jej autori, Square Enix, sa včera podvečer rozhodli, cez XBLN a Steam vypustiť do sveta hrateľné demo. Čo myslíte pomohli si, alebo nie?
27.07.2010 13:00, DKF, Komentárov: 0

F.3.A.R. – Alma si na nás už po tretíkrát brúsi zuby

F.3.A.R. – Alma si na nás už po tretíkrát brúsi zuby

Zlo plodí len ďalšie zlo. Platí to aj v prípade tretieho dielu hororu F.E.A.R., ktorého osud má pevne v rukách nová dvojica Day 1 Studios a Warner Bros. Príbeh sa nám pomaly uzatvára, najväčší rivali spájajú svoje sily a Alma má tesne pred pôrodom hotovej skazy. Steny červenejú a masaker sa začína. Dobrú chuť, milí čitatelia...
25.07.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Need for Speed: World - prvé dojmy z hrania

Need for Speed: World - prvé dojmy z hrania

Počas posledného víkendu dostali všetci záujemcovia možnosť skúsiť si najnovší prírastok do rady Need For Speed. Na prvý pohľad by na tom nebolo nič čudné, z NFS sa pomaly stáva nekonečná séria, lenže.... Need for Speed: World rozhodne nemožno klasifikovať ako klasický diel ságy. Ono je to totiž tak trochu MMORPG.
09.07.2010 12:00, DKF, Komentárov: 1

Gears of War 3

Gears of War 3

Vojnou zmietaná planéta Sera už čoskoro vydá svoje tajomstvá. Tretí diel Gears of War zakončí jednu z vlajkových sérií konzoly Xbox 360. Jednotka Delta sa opäť vydáva do akcie, naposledy...
02.07.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Assassin´s Creed: Brotherhood

Assassin´s Creed: Brotherhood

Odveký boj medzi Templármi a assassinmi pokračuje. Ezio Auditore da Firenze, skúsený zabijak z 15. storočia, zoskupuje prívržencov na poslednú a najťažšiu úlohu svojho života. Pokúsi sa zvrhnúť toho najmocnejšieho, hlavu cirkvi – samotného pápeža. To všetko vo veľkolepých kulisách Ríma v novom umeleckom diele s názvom Assassin´s Creed: Brotherhood.
30.06.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Sniper: Ghost Warrior - prvé dojmy z hrania

Sniper: Ghost Warrior - prvé dojmy z hrania

Nikto ťa nevidel. Nikto nevie, že existuješ. Zabíjaš potichu, znenazdania, bez šance sa brániť. Ale raz sa ukážeš svojim nepriateľom... a zomrieš!“ Týmito drsnými slovami sa prezentuje akčný počin tvorcov z poľského City Interactive, ktoré je známe skôr ako herný vydavateľ. A keďže sa ich najnovšie dielo pomaly dostáva do predaja na dvojicu platforiem PC a Xbox 360, TopCD sa rozhodlo vydať novinársku preview verziu. A musíme súhlasiť, reklamný slogan hru dokonale vystihuje.
25.06.2010 00:00, DKF, Komentárov: 0

Medal of Honor - prvé dojmy z hrania

Medal of Honor - prvé dojmy z hrania

Oživenie známej FPS značky sa blíži – už v októbri prežijeme nevídaný zážitok s bradatým členom elitnej vojenskej skupiny. Nový Medal of Honor sa posunul do prítomnosti a zamieril do Afganistanu... jeden by si myslel, že najmä vďaka úspechu Modern Warfare.
19.06.2010 12:00, DKF, Komentárov: 2

All Points Bulletin

All Points Bulletin

V uliciach mesta San Paro vypukli nepokoje. Ak sledujete trochu správy, tak to tam vyzerá asi ako pred pár dňami v Thajsku. Pouličné boje v meste, pričom je len na vás, na ktorú stranu sa pridáte. Buď budete hájiť záujmy mesta a postavíte sa na stranu polície a mesta, alebo si zvolíte krátky, ale bohatý život kriminálnika. Tak, to je v skratke All Points Bulletin, čiže APB.
04.06.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Reign: Conflict of Nations - prvé dojmy z hrania

Reign: Conflict of Nations - prvé dojmy z hrania

Kedysi som recenzoval Empire: Total War, ktorý som považoval za pomerne náročnú strategickú hru. Potom som dospel do stavu, keď som už len tvrdil, že každá ďalšia hra je len kópiou tých predchádzajúcich, s novými textúrami prípadne misiami. No a potom mi DanKanFan pridelil na preview testovaciu verziu Reign: Conflict of Nations.
23.04.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0

Kobra 11: Highway Nights / Crash Time 3 - prvé dojmy z hrania

Kobra 11: Highway Nights / Crash Time 3 - prvé dojmy z hrania

Kultový akčný seriál mapujúci každodenné mrazivé situácie na nemeckých diaľniciach, s dvojicou policajtov z najznámejšej hliadky posledných rokov, sa vracia na monitory počítačov. Áno, uhádli ste. City Interactive sa pustilo do ďalšieho dielu racingu s tematikou Kobry 11, ktorý už v máji vyráža na slovenský a český trh. Semir a Ben ako lovci cestných pirátov v službách spravodlivosti sú späť!
22.04.2010 13:00, DKF, Komentárov: 0

ARMA II: Operation Arrowhead - prvé dojmy z hrania

ARMA II: Operation Arrowhead - prvé dojmy z hrania

Hneď na začiatok sa musím priznať, že keď mi šéfredaktor ponúkol napísať preview na ARMA II – Operation Arrowhead, veľké nadšenie som zrovna nepociťoval. Sériu ARMA som totiž zavrhol krátko po absolútne frustrujúcom hraní jej druhého dielu a aj oznámenie tohto standalone datadisku išlo mimo mňa. Nakoniec, úplne bez akýchkoľvek informácií o datadisku, som sa rozhodol, že dám ARME ešte poslednú šancu. Čo myslíte, ako to dopadlo? Presvedčila? Nepresvedčila?
19.04.2010 00:00, DKF, Komentárov: 2

Fallout New Vegas

Fallout New Vegas

War, war never changes. Stačí táto jedna veta a hneď je absolútnej väčšine hráčov jasné, o čom bude reč. Táto veta sa totiž nesie naprieč všetkými dielmi série Fallout.  Mnohí fanúšikovia sa po dlhom čakaní dočkali tretieho pokračovania, ktoré prinieslo mnoho zmien. Hlavne potom nasledovala, povedal by som až smršť troch prídavkov v krátkom časovom úseku. A po viac ako roku by sa mala séria Fallout pripraviť na ďalší prírastok. Mal by ním byť Fallout New Vegas, ktorého vydanie je oznámené na jeseň tohto roku a dostupný bude na PC, XBOX 360 a PS3.
13.04.2010 12:00, DKF, Komentárov: 0
Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012