Far Cry 3

Far Cry 3

Dátum vydania vo svete: 04.12.2012
Dátum vydania (SK): 04.12.2012
Vývojár: Ubisoft Montreal
Distribútor: Ubisoft
Žáner: FPS
Platformy: PC, PS3, Xbox 360
Lokalizácia: Anglický, PC verzia - české titulky
Možnosť zakúpenia:
Oficiálna stránka hry: http://far-cry.ubi.com/far-cry-3/en-GB/
Popis hry

Pokračovanie úspešnej outdoorovej FPS série, ktoré sa po výlete do Afriky opäť vracia do tropických džunglí.

Tretí diel sa teda vracia tam, kde séria začala, do džungle. To však netreba brať, ako krok späť, hra sa obohatila o kopec nových prvkov, mnohé by ste v produkte takéhoto razenia možno vôbec nečakali. Hlavný hrdina Jason Brody je štvanou zverou pre hromadu bláznov, ktorí nemajú problém vraždiť nevinných a na ostrove, kam náš protagonista pravdepodobne zašiel dovolenkovať, sú akýmisi zástupcami výkonnej moci. Na ich čele stojí ultraúchylný bastard Vaas. Táto postava sa vás nevedno prečo pokúša zabiť a pri tom vám recituje repliku o definícii šialenstva. Vaas nie je obyčajný záporák, akými je dnes už trh prekŕmený, je to pomerne inteligentný psychopat, ktorého myseľ je otrávená mocou robiť si čokoľvek sa mu zapáči. Do jeho rúk sa dostáva vaša priateľka a jej záchrana je vašou hlavnou motiváciou prežiť. Ako hovorí jeho dabér Michael Mando: „Vaas je jeden z tých ľudí, čo nerobia rozdiely medzi tým, čo si myslia, čo hovoria a čo činia.“ Takisto príbeh, ako sa táto postava vôbec v hlavách autorov zrodila, je veľmi zaujímavý. Spomínaný Mando totiž nemal náladu na klasické záporné postavy, a tak si na kastingu strihol trochu inú rolu, čím samozrejme neuspel. O pár týždňov na to mu však z Ubisoftu zavolali, aby sa vrátil, pretože ich jeho výkon zaujal natoľko, že prepracujú celý scenár hry. - úryvok z preview

Recenzie
Preview
Novinky


Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012