08.04.2009 01:41, Komentárov: 0

Buzz!: Brain of ...

Brain of the UK, Le Plus Malin Des Français, Deutschlands Superquiz, ¿Qué sabes de tu pais?, Le Plus Malin Des Belges či Polskie £amig³ówki - všetko jeden a ten istý titul pod medzinárodným názvom Buzz!: Brain of ..., ktorý ponúkra hráčom nový pohľad na princíp obľúbenej kvízovej série.

Brain of the UK, Le Plus Malin Des Français, Deutschlands Superquiz, ¿Qué sabes de tu pais?, Le Plus Malin Des Belges či Polskie £amig³ówki - všetko jeden a ten istý titul pod medzinárodným názvom Buzz!: Brain of ... ponúkajúci hráčom nový pohľad na obľúbenú kvízovú sériu.

#pic1#

Titul vychádza v 21 regionálnych variantách, pričom názov je uspôsobený krajine, v ktorej je hra distribuovaná. Princíp ostáva stále rovnaký - 4 sútažiaci, 1 naozaj otravný moderátor a stovky otázok zo všetkých oblastí. Novinkou je ich regionálna orientácia, ako napríklad pri Brain of the UK primárne zameranom na Veľkú Britániu a jej osobnosti, históriu, hudbu, kultúru, športy, respektíve čokoľvek, čo vás napadne - jednoducho Buzz!

Regionálne verzie:

 • Buzz! Brain of the UK United Kingdom
 • Buzz!: Le Plus Malin Des Français France
 • Buzz!: Deutschlands Superquiz Germany
 • Buzz! Brain of New Zealand New Zealand
 • Buzz! Brain of Oz Australia
 • Buzz!: Il Quizzone Nazionale Italy
 • Buzz!: ¿Qué sabes de tu pais? Spain
 • Buzz!: Brain Of Switzerland Switzerland
 • Buzz!: Le Plus Malin Des Belges Belgium (francúzska verzia)
 • Buzz!: De strafste van België Belgium (flámska verzia)
 • Buzz!: De slimste van Nederland Holland
 • Buzz!: Mozak Hrvatske Croatia
 • Buzz!: Das große Länderquiz Austria
 • Buzz!: Brain of the World (medzinárodný)
 • Buzz!: Quem é o Génio Português? Portugal
 • Buzz!: Suomen Neropatti Finland
 • Buzz!: Danske Genier Denmark
 • Buzz!: Svenska Genier Sweden
 • Buzz!: Norgesmester Norway
 • Buzz!: Сокровища нации Russia
 • Buzz!: Polskie £amig³ówki Poland

#pic2#

Buzz! je a stále bude Buzzom, takže sa opäť nevyhnete už zaužívaným a časom overeným módom Pass the Bomb, Pie Fight, Point Builder, Point Stealer a samozrejme i Final Countodown fungujúci ako rozstrel medzi súťažiacimi. V porovnaní so staršími verziami ako Quiz TV, Pop Quiz a ďalšími sa temer nič nezmenilo, grafické spracovanie prešlo drobnými úpravami a korekciami, pribudlo pár nových kostýmov postáv a samozrejme čerstvá várka otázok.

Je ale potrebné podotknúť, že Buzz!: Brain of the ... si budete môcť vychutnať nielen na domácej párty (na ktorú je hra ako stvorená), ale aj v pohodlí svojej obývačky osamote, a to so súpermi zo všetkých kútov sveta. Práve tento element prináša do hry istý aspekt nepredvídateľnosti a dáva jej šancu i pre viac sociofobických hráčov, či proste pre tých, ktorí radi hrajú v kľude.

#pic3#

Buzz!: Brain of ... prináša do už i tak obrovskej série nový, aspoň trochu čerstvejší vietor vanúci z toho správneho smeru, čo môže znamenať príchod ďalšieho, snáď viac revolučnejšieho prírastku. No dovtedy..."It's time for a Pie Fight!"

#tab#


Zdroj: gamesweb


viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner:
Vychádza na platformy: PS3
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012