18.01.2009 01:41, Komentárov: 0
Legendary: The Box

Legendary: The Box

Pandorina skrinka bola podľa legendy predmet, ktorý dostala rovnomenná dievčina (v preklade - Obdarovaná všetkými darmi), od Dia. Práve ona ju zo zvedavosti prirodzenej všetkým ľuďom otvorila, čím do sveta vypustila všetky choroby, utrpenie a zlo. Dokážete sa ale vyvarovať tomuto omylu druhýkrát?

Pandorina skrinka bola podľa legendy predmet, ktorý dostala rovnomenná dievčina (v preklade „Obdarovaná všetkými darmi“), od Dia. Práve ona ju zo zvedavosti prirodzenej všetkým ľuďom otvorila, čím do sveta vypustila všetky choroby, utrpenie a zlo.

#pic1#

V príbehu titulu Legendary: The Box sa toho veľa nemení, teda až na fakt, že sme v prítomnosti a všetky mýtické monštrá sa prechádzajú po uliciach Londýna, New Yorku, Tokya a ďalších. Ak ste zarytí hráči a kladiete si otázku, ktorá určite všetkým napadne, tak odpoveď znie – „áno“ - Times Square bol zasa raz zničený.
Tak či onak, vás, ako profesionálneho zlodeja Charlesa Deckarda, čaká úloha spraviť tomu všetkému čiaru cez rozpočet na prvý pohľad banálnym úkonom – zatvoriť to, čo ste na objednávku otvorili.

#pic2#

Ako sa na každú dobrú alebo aspoň priemernú FPS patrí, v ceste bude stáť pestrá plejáda monštier v zostave obsahujúcej vlkolakov, víl, grifonov a samozrejme aj pár epických kusov v podobe krakena a ďalších slizkých prekvapení.
Arzenál zbraní tvoriaci polovicu úspešnosti je bohatý, i keď povedzme si otvorene – čo sa ešte v tomto žánri dá vymyslieť nového?

#pic3#

Problémom Legendary je grafické spracovanie, ktoré nie je práve Full HD, pričom niektoré pasáže obsahujú zle vyrenderované animácie a chyby neprípustné vo finálnom vydaní ktoréhokoľvek titulu.
Celkovo si ale autori dali záležať a Legendary sa dá považovať za príjemné osvieženie čakania na najväčšie herné „pecky“ roku 2009.

#tab#


Zdroj: gamesweb


viac článkov autora

Výrobca:
Distribútor:
Testovaná platforma:
Multiplayer: nie
Lokalizácia:
Žáner:
Vychádza na platformy: PC
Oficiálna stránka:
Karta hry:
Plusy:
Mínusy:

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 0 / 10
(Hodnotení: 0)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012