Amnesia: A Machine For Pigs
-

Amnesia: A Machine For Pigs

Dátum vydania vo svete: 10.09.2013
Dátum vydania (SK): 10.09.2013
Vývojár: Frictional Games / thechineseroom
Distribútor: TopCD
Žáner: Adventúry
Platformy: PC
Lokalizácia: České titulky
Možnosť zakúpenia:
Oficiálna stránka hry: http://www.nextfrictionalgame.com/
Popis hry

Nepriame pokračovanie hororovej Amnesie, na ktorom spolupracuje dvojica štúdií Frictional Games a thechineseroom.

Autori čerpajú inšpiráciu pre scenár novej Amnesie: A Machine For Pigs odvšadiaľ, čo len trochu zaváňa hororom. Výsledná podoba preto znie skutočne zaujímavo, aj keď si niekto možno povie, že je trochu pritiahnutá za vlasy. Tu však Dan Pinchbeck odkazuje, že je to presne jeho zámer, keďže viacerých názov spolu so zápletkou prekvapil – vraj nám všetko začne dávať zmysel, až keď si hru vyskúšame. Každopádne, príbeh sa odohráva v Londýne v roku 1899, teda 60 rokov po udalostiach minulého dielu. Ocitáme sa v koži bohatého industrialistu Oswalda Mandusa, ktorý sa vracia z nepodarenej a tragicky zakončenej expedície v Mexiku. Z nej si priniesol okrem sužujúcej horúčky taktiež neustále nočné mory, v ktorých sa mu zjavuje akýsi stroj. Keď sa jedného dňa prebudí, zmetený zo svojich snov zisťuje, že prešli celé mesiace a len ťažko si vybavuje svoje posledné spomienky. V momente, keď sa rozhodne vstať z postele, ožíva tajomný stroj a jeho nočná mora sa stáva skutočnosťou. - úryvok z preview

Preview
Novinky


Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012