Súťaž o Kingdoms of Amalur: Reckoning

Súťaž je ukončená!

Výhercom sa stal: Martin Krajcer - Spišská Nová Ves.

My samozrejme gratuľujeme a hru zasielame. 

Pre prehľad tých, ktorí v tejto súťaži tápali, tak tu sú správne odpovede:

- Emperor Battle for Dune
- C&C Generals
- Star Trek Armada
- C&C Red Alert 2 yuri's revenge
- Warcraft
- Earth 2140
- Starcraft

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výborné RPG, ktoré nás rozhodne milo prekvapilo (naše dojmy a hodnotenie nájdete v recenzii TU), si zaslúži aj súťaž.

Tentokrát však bude súťaž trocha akčnejšia. Na odoslanie správnej odpovede bude treba okrem rozumu trocha pohnúť aj svojimi prstami. O čo teda konkrétne pôjde?

Ako ste si už mohli všimnúť, tak s príchodom nového roka sa nového dizajnu dočkal aj náš GamesWeb.sk Offline magazín. No a s ním je tentokrát aj spojená naša súťažná úloha:

 

Napíšte nám mená siedmich RTS, ktoré sa nachádzajú na obrázkoch januárového čísla GamesWeb.sk Offline. Nájdete ich na strane 33 v "Duna panely".

Magazín si môžete stiahnuť a prezrieť TU.

 

Zo správnych odpovedí vylosujeme jedneho výhercu, ktorý od nás získa výborné RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning na platformu podľa svojho výberu.

Svoje odpovede nám zasielajte do 18. 3. 2012 na adresu sutaz@gamesweb.sk. Taktiež neváhajte a staňte sa našimi Facebook fanúšikmi TU, vďaka čomu budete vedieť informácie o našich súťažiach ako prví.

Držíme vám palce a tešíme sa na vaše odpovede.

Cenu do súťaže priniesol herný obchod GamesMarket.sk

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012