15.05.2001 00:11, WIN, Komentárov: 0
Aliens vs. Predator 2

Aliens vs. Predator 2

Hra Aliens versus Predator, ktorá priniesla počítačovú adaptáciu na crossover dvoch kultových sci-fi filmov a ich "hrdinov", sa dočká pokračovania. AVP 2, ako sa pokračovanie po pridaní čisla 2 volá, bude behať na usvedčenom open source LithTech engine vo verzii 2.5. Momentálne nie sme schopní posúdiť, či bude zmena na ...Hra Aliens versus Predator, ktorá priniesla počítačovú adaptáciu na crossover dvoch kultových sci-fi filmov a ich "hrdinov", sa dočká pokračovania. AVP 2, ako sa pokračovanie po pridaní čisla 2 volá, bude behať na usvedčenom open source LithTech engine vo verzii 2.5. Momentálne nie sme schopní posúdiť, či bude zmena na poste vývojárskej firmy fatálna, alebo strojcom úspechu, ale je tu neoddiskutovateľný fakt, že Monolith nahradil pri vývoji AVP2 predchádzajúci Rebellion

Ak si pamätáte, tak AVP 1 patril a dodnes patrí medzi jednu z najťažsích 3D akčných hier v histórii. Na druhej strane mala hra svoju atmosféru, keď ste s vystrašeným a vpodstate slabým mariňákom blúdili tmou a zrazu zo šachty vyskočíl votrelec a kus. Podobne na tom bol aj samotný votrelec, ktorý sa plazil po stropoch a ničil osvetlenie ,aby ho ľudský protivníci nezbadali, horšie to však bolo už s Predátorom.

Vo vývoji je paralelne aj verzia pre PlayStation 2, ktorá sa bude honosiť menom Aliens: Colonial Marines. Podľa názvu v tom však veľa súvislostí okrem toho Aliena vidieť nie je. Aj tak si to budete môcť porovnať až na vianoce, tak prečo si bytočne zaťažovať hlavu.

Trainz

Výrobca Auran
Distribútor Auran
Typ: Simulátor
Termín: August 2001


Boli ste už dieťaťom? Na túto otázku bz 99% ľudí odpovedalo kladne, ale čo ten zvyšok? No ten má asi smolu, ale môže si to vynahradiť. Čo by to bolo za detstvo bez hračkárskej železnice. Veru, po TrainSim, tu je ďalší vláčikovsky ladený simulátor. Možno tentoraz je viac šťastnejšie zvolená kombinácia. Ako malý som sa rád hral s podobnými vecami, ale vodičom v TrainSim som byť nechcel. Práve v Trainz sa podobné okamihy opakujú.

K dispozícii budete mať niekoľko duhov vlakových súprav a k nim neobmedzenú škálu možností, ako si postaviť trať v jednom z vyše desiatich prostredí. Žebz modelovanie tpu lego nevzšlo z módy? Asi nie, ale Pokemon by mohol.

Aliens vs. Predator 2

Výrobca Monolith
Distribútor Sierra
Typ: 3D Action
Termín: December 2001

Zdroj: gamesweb

WIN
viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012