06.04.2008 01:34, Komentárov: 0

Star Wars: Force Unleashed

Fanúšikovia vesmírneho kultu Star Wars sa tento rok môžu tešiť na prvé next-gen spracovanie tejto predlohy a tentokrát by sa mala hra stať dôstojným pokračovaním z dôb minulých hracích strojov. Star Wars: Force Unleashed sa okrem posledným mašín predstaví aj na handhelde DS či starej PS2, avšak pre nás je určite dôležitý fakt, že revolučné ovládanie Wii sa k tejto hre a svetelnému meču bude hodiť asi najviac zo všetkých. Momentálne ešte nie je isté, akým spôsobom sa bude učeň temného Darth Vadera pohybovať po rôznych planétach, avšak čaká tu na vás video ukážka, ktorá v sebe obsahuje aj zopár záberov z Wii verzie, ktoré rozhodne stoja za vašu pozornosť.#picn1#

Fanúšikovia vesmírneho kultu Star Wars sa tento rok môžu tešiť na prvé next-gen spracovanie tejto predlohy a tentokrát by sa mala hra stať dôstojným pokračovaním z dôb minulých hracích strojov. Star Wars: Force Unleashed sa okrem posledným mašín predstaví aj na handhelde DS či starej PS2, avšak pre nás je určite dôležitý fakt, že revolučné ovládanie Wii sa k tejto hre a svetelnému meču bude hodiť asi najviac zo všetkých. Momentálne ešte nie je isté, akým spôsobom sa bude učeň temného Darth Vadera pohybovať po rôznych planétach, avšak čaká tu na vás video ukážka, ktorá v sebe obsahuje aj zopár záberov z Wii verzie, ktoré rozhodne stoja za vašu pozornosť.

#picn1#

Video ukážka:


Zdroj: gamesweb


viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012