03.10.2007 01:24, Gwynbleidd, Komentárov: 0

Ve Stínu Havrana 2

Vývojárske štúdio House of Dragonfiles pracuje v spolupráci so spoločnosťou CINEMAX na pokračovaní adventúry VE STÍNU HAVRANA. Od roku 1999, kedy Havran, dabovaný Jiřím Lábusom, po prvý krát vyšiel, sa hra dočkala celkom troch reedícií a osemkrát sa stala prílohou časopisov. K srdciam hráčov tak putoval originálne pojatý príbeh na viac než 250 000 nosičoch!

Vývojárske štúdio House of Dragonfiles pracuje v spolupráci so spoločnosťou CINEMAX na pokračovaní adventúry VE STÍNU HAVRANA. Od roku 1999, kedy Havran, dabovaný Jiřím Lábusom, po prvý krát vyšiel, sa hra dočkala celkom troch reedícií a osemkrát sa stala prílohou časopisov. K srdciam hráčov tak putoval originálne pojatý príbeh na viac než 250 000 nosičoch!

Pokračovanie tentokrát spracuje hlbší námet- pôjde o umelecky koncipovanú noir-cyberpunkovú štylizáciu, ktorá vychádza z diel P. K. Dicka, W. Gibsona, či filmov T. Gilliama. Dej hry sa odohráva medzi dvomi svetmi- stredovekou Európou a galaktickým štátnym útvarom fungujúcim na princípe Platonovho ideálneho štátu. Hlavným hrdinom je mních Severín, ktorý bude chcieť odhaliť záhady okolo muža menom Kadmon, ktorý hľadá svojich stratených synov, okolo mojora Gletcha, ktorý prenasleduje nebezpečného medzihviezdneho piráta Buxtroda, alebo súvislosti s putovaním Jozefa z Arimateje, ktorý zas priniesol zo Svätej zeme niečo, čo sa nikdy nemalo dostať do nepovolaných rúk…

Autori toho o titule Ve Stínu Havrana 2 uverejnili omnoho viac, preto vám odporáčame pozrieť si stránku http://hry.cinemax.cz/havran2, vlastná homepage sa objaví v priebehu roka a nakoniec dátum vydania bol predbežne stanovený na 2. štvrťročie budúceho roka.


Zdroj: gamesweb

Gwynbleidd
viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012