31.01.2007 01:11, Komentárov: 0

Stalker : Shadow of Chernobyl

Príliš dlho čakajú hráči na vydanie Stalkera. Z hry ktorá sa mala náhle stať ukážkovým áčkom sa medzi hráčmi stal takmer rovnaký fenomén ako pokračovanie Duke Nukem. Dátum vydania sa preložil už toľkokrát, že málokto si spomínana na prvé oficiálne vyhlásenie o príprave hry. Dúfajme teda, že toto bude to posledné. Pre tých ktorý nie sú zoznámení so svetom Stalkera tu mám krátke zhrnutie. #picn1#

Príliš dlho čakajú hráči na vydanie Stalkera. Z hry , ktorá sa mala náhle stať ukážkovým áčkom , sa medzi hráčmi stal takmer rovnaký fenomén, ako pokračovanie Duke Nukem. Dátum vydania sa preložil už toľkokrát, že málokto si spomína na prvé oficiálne vyhlásenie o príprave hry.

#picn1#

Dúfajme teda, že toto bude to posledné. Pre tích, ktorí nie sú zoznámení so svetom Stalkera tu mám krátke zhrnutie. Dej sa odohráva v Zóne, v ruinách starého Černobylu , ktorý bol celé roky hermeticky uzavretý. Tá je plná plná mutantov, zvierat , paranormálnych javov a rádioaktívneho spadu.

#picn2#

Tešiť sa teda môžme na vymreté a opustené mesto duchov, starý lunapark , verné vyobrazenie Černobylu tak ako vyzerá dnes, striedanie dňa a noci, prirodzené správanie oponentov a hlavne atmosféru. Ostáva nám teda dúfať , že Stalker nebude len roky pripravovaným sklamaním.

#picn3#


Zdroj: gamesweb


viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012