29.09.2014 12:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0
InFamous: First Light - videorecenzia

InFamous: First Light - videorecenzia

Delsin Rowe prenechal žezlo Fetch, aby aj ona vyrozprávala svoj príbeh, ktorý bol v pôvodnom InFamous: Second Son spomenutý len okrajovo. Autori zo Sucker Punch prinášajú prvé veľké rozšírenie, ktorému sa dostalo tej pocty a vyšlo popri digitálnej distribúcii aj formou disku. First Light si totiž vedie obstojne aj ako samostatná hra.

Krátko pred opustením Seattlu sú súrodenci AbigailBrent Walkerovci rozdelení. Brenta unesú a Abigail (známa pod prezývkou Fetch) ide aj cez mŕtvoly pri jeho záchrane. Na svojej ceste bude musieť oprášiť nadľudské schopnosti a čeliť beznádeji, zrade i pomste. InFamous: First Light rozširuje sériu o kratučkú epizódu s charizmatickou hlavnou hrdinkou Fetch a opäť sa v ňom dá vyblázniť do sýtosti vďaka neónovým prvkom, ktoré sú základom hrateľnosti. Komu by príbeh nestačil, môže sa vrhnúť do výziev v arénach a súperiť o vedúce priečky s hráčmi z celého sveta. Na First Light sme si to bližšie zaostrili v našej videorecenzii, ktorú vám prinášame v spolupráci so Zdochliakkom. Prajeme vám príjemné sledovanie!


Juraj "Duri" Dolniak
viac článkov autora

Výrobca: Sucker Punch
Distribútor: Sony
Testovaná platforma: PS4
Multiplayer: nie
Lokalizácia: Anglický jazyk
Žáner: Akčné adventúry
Vychádza na platformy: PS4
Oficiálna stránka: https://www.playstation.com/en-us/games/infamous-first-light-ps4
Karta hry: InFamous: First Light
Plusy:

+ charizmatická Fetch
+ audiovizuálne spracovanie
+ zábavné súboje
+ cena

Mínusy:

- Seattle je krásny, ale prázdny
- vedľajšie úlohy
- žiadni bossovia

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 4 / 10
(Hodnotení: 3)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012