31.08.2014 15:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0
GamesWeb ON Air - 25. časť

GamesWeb ON Air - 25. časť

Prinášame vám už 25. časť našej hernej relácie, ktorú sme tentoraz zasvätili GamesComu 2014! Všetky podstatné novinky z tejto najnavštevovanejšej hernej výstavy nájdete pekne zosumarizované na jednom mieste.

Leto pomaly vrcholí, ale herný priemysel sa práve naplno rozbieha. Nemecká výstava GamesCom, ktorú aj tento rok navštívilo viac ako 300-tisíc nadšencov, presvedčila, že vydavatelia sú počas jesennej sezóny pripravení pre hráčov každého druhu. Pripravení sme aj my s našim ďalším vydaním relácie GamesWeb ON Air, v ktorej si to bližšie zaostríme na tento ošiaľ, ktorý prebehol v polovici augusta (yes, stíhame!).

V skratke si prebehneme jednohubky na čele s oznámením dátumu vydania piatej expanzie pre World of Warcraft. V novinkách sa pozrieme na zúbok programu Microsoftu, ktorý konečne odhalil súvislý gameplay z Quantum Break a zároveň prekvapil situáciou okolo Rise of the Tomb Raider. Sony si nechala plno oznámení aj do Nemecka, vyniklo predovšetkým znovuoznámenie Until Dawn, ale aj novinka z dielní Hidea Kojimu či Michela Ancela. EA predstavilo singleplayerovú kampaň Battlefield: Hardline, ktorá bude podstatne odlišná od pôvodnej série. Francúzsky Ubisoft vybalil na GamesCome premiérové zábery z Assassin’s Creed: Rogue, no nezabudol ani na ďalšie kúsky svojho portfólia.

Záver opäť patrí súťaži, v ktorej vyberieme výhercov o Wolfenstein: The New Order. Hneď na to si spustíme ďalšiu, zameranú na majiteľov konzol Playstation. Hrá sa totiž o The Last of Us: Remastered pre PS4! Redakcia GamesWebu spolu so Zdochliakkom vám želajú príjemné sledovanie!

Pre čo najlepší zážitok odporúčame sledovať časti v našej GamesWeb ON Air sekcii, pričom nezabudnite reláciu odoberať aj priamo na našom GamesWeb ON Air YouTube kanáli.


Juraj "Duri" Dolniak
viac článkov autora

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 5.3 / 10
(Hodnotení: 6)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012