08.08.2014 12:46, DanKanFan, Komentárov: 0
Ryse: Son of Rome príde aj na PC

Ryse: Son of Rome príde aj na PC

Pôvodne Xbox One exkluzivita sa nakoniec dostane aj na PC.

Nechajme teraz bokom špekulácie o finančných problémoch štúdia CryTek, ktoré vo veľkom ruší svoje pobočky vo svete, pričom prišlo na rad aj odovzdanie projektu Homefront: The Revolution vydavateľstvu Deep Silver.

Možno práve táto situácia prinútila CryTek vydať vizuálne parádnu a drsnú akciu z rímskeho obdobia aj na PC, napriek tomu, že to bol jeden zo štartovacích titulov konzoly Xbox One.

Avšak pozor. Podľa vyjadrení štúdia to nebude iba čistá prerábka, ale chcú z hry urobiť benchmark najsilnejších PC zostáv tak, ako sa im to podarilo aj s prvou časťou série Crysis. Keďže už Xbox One verzia je vizuálne úchvatná, tak je úplne jasné, že pri PC verzii sa pôjde až nadoraz možností CryEnginu.

Hra tak bude podporovať až 4K rozlíšenie, čo je 4096 x 2160 pixelov. Že to váš monitor nedokáže zobraziť? Nič to, veď na taký výkon nemáte pravdepodobne postavené ani svoje PC, takže žiadny stres :) Okrem vysokého rozlíšenia sa hra dočká aj viacerých grafických úprav, podpory všetkých dostupných technológií dneška (a asi aj zajtrajška), takže na najbližšie roky si budú mocť hráči s novším HW stále užívať rastúcu kvalitu grafiky v tejto hre.

Okrem technických vylepšení sa hra dočká aj všetkých DLC, bonusových arena máp a skinov do MP módu. Toto všetko vydá ešte tento rok spoločnosť Deep Silver. Tak čo? Bude mať vaše PC na to? :)


Zdroj: CryTek

DanKanFan
viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012