10.05.2014 14:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0
GamesWeb ON Air - 22. časť

GamesWeb ON Air - 22. časť

Predchádzajúce týždne boli v oblasti videohier opäť hojne úrodné. Začiatok mája už klasicky spestrilo oznámenie ďalšieho Call of Duty, ktoré sa aj naďalej drží vojenských konfliktov v budúcnosti. Autori z Evolution Studios prerušili ticho okolo racingu DriveClub, s celkom novým pokračovaním závodov GRID naopak vyrukovalo Codemasters, no a v aktuálnej súťaži si tentoraz prídu na svoje všetci fanúšikovia pravých click-festov.

Necelý mesiac nás delí od najväčšieho herného veľtrhu E3, ktorý každoročne zaplní médiá ohláseniami a tonami ďalších materiálov. Rok 2014 však nedáva vydýchnuť od samého začiatku a nemusí prebiehať žiadna E3, aby sme mali problém (snáď sme to nezakríkli) vypichnúť v našej relácii GamesWeb ON Air to najpodstatnejšie za uplynulé obdobie. Kým však spomínaná americká výstava skutočne vypukne, pozrime sa, čo sme si pre vás pripravili tentokrát.

22. časti ON Air (alebo ak chcete, 4. tohtoročnej) kraľuje oznámenie Call of Duty: Advanced Warfare, ktoré sa odprezentovalo perfektným in-game trailerom. Tvár Kevina Spaceyho verejnosť prijala pozitívne, rovnaká reakcia bola aj na väčší progres po vizuálnej stránke, no zasadenie hry opäť v budúcnosti jej už tak „nešmakuje“. Okrem Call of Duty máme aj nové informácie okolo DriveClubu, o ktorom v tomto roku nebolo doteraz veľmi počuť. Poľské štúdio Techland značne prekopalo svoj chystaný titul Hellraid, ktorý bude postavený na novom engine, tvorcovia série GRID vyšli s farbou von a predstavili pokračovanie s podnázvom AutosportMicrosoft založil značku Xbox Originals, ktorá postupne prinesie sľubované seriály s hernou tematikou. Nechýba ani vyhodnotenie súťaže o Imperial edíciu The Elder Scrolls Online a spustenie novej súťaže o diabolský datadisk. Redakcia GamesWeb spolu s letsplayerom Zdochliakkom vám prajú príjemné sledovanie!

Pre čo najlepší zážitok odporúčame sledovať časti v našej GamesWeb ON Air sekcii, pričom nezabudnite reláciu odoberať aj priamo na našom GamesWeb ON Air YouTube kanáli.


Juraj "Duri" Dolniak
viac článkov autora

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 4 / 10
(Hodnotení: 5)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012