16.12.2013 20:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0
GamesWeb ON Air - 17. časť

GamesWeb ON Air - 17. časť

Vianoce sa blížia a darčeková mánia vrcholí. Ak ste sa stále nerozhodli, čím prekvapiť oddaného hráča pod stromčekom, ponúkame vám súhrn najvýraznejších hier posledných dvanástich mesiacov. Okrem toho 17. ON Air prináša aj novinku o launchi Xbox One a recenziách jeho prvých titulov, pričom nechýbajú ani ďalšie horúce novinky posledných týždňov.

Ťažkosti spojené s nahrávaním videí na YouTube postihli aj kanál GamesWeb ON Air, nakoľko bola zablokovaná možnosť uploadu obsahu dlhšieho ako 15 minút. Keďže má 17. diel našej relácie ďaleko dlhšiu stopáž, boli sme nútení uploadnuť celú časť do sekcie ON Air na GamesWebe. Ani problémy na YouTube však nebránili tomu, aby sme vám priniesli ďalšiu dávku noviniek  Tentoraz sa pozrieme na veľkolepé launch akcie Microsoftu, ktoré zorganizoval v niekoľkých svetových metropolách pri príležitosti uvedenia Xboxu One na trh. V priebehu decembra vyšla mobilná verzia GTA: San Andreas, ktorá prinesie na Android a iOS rovnaký, ba priam ešte lepší zážitok než pôvodná verzia z čias PS2. Ďalej približujeme príbehové rozšírenie Batman: Arkham Origins a spin-off k tretiemu Assassin’s Creed, ktoré vyjde po PS Vite aj na ostatné platformy. Pokiaľ ešte stále hľadáte správny darček pre hráča, prinášame zhrnutie najpoprednejších titulov tohto roka, v ktorom si príde na svoje naozaj každý. Nechýba ani súťaž, tentoraz o Call of Duty: Ghosts. Redakcia GamesWebu a letsplayer Zdochliakk vám prajú príjemné sledovanie!

17. časť GamesWeb ON Air nájdete v našej GamesWeb ON Air sekcii.


Juraj "Duri" Dolniak
viac článkov autora

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 10 / 10
(Hodnotení: 1)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012