28.11.2013 20:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0
GamesWeb ON Air - 16. časť

GamesWeb ON Air - 16. časť

Najsledovanejší súboj tohto roka vrcholí. Next-gen konzoly si to konečne namierili k hráčom a podrobné testy a recenzie štartovacích hier nechýbajú. V aktuálnom 16. vydaní GamesWeb ON Air samozrejme launch Playstation 4 a Xbox One neignorujeme, tentoraz sa presnejšie pozrieme na počiatočné ohlasy na prvú menovanú, no nezabúdame ani na ďalšie popredné novinky posledných týždňov.

V zahraničí už hráči zarezávajú a vychutnávajú si možnosti dvojice nových konzol z dielní Sony a konkurenčného Microsoftu, my na Slovensku si musíme na oficiálnu premiéru ešte pár týždňov počkať (v prípade Xbox One nie je známy dátum vydania u nás). V poslednom období však na hernej scéne zarezonovala takisto veľkolepá akcia BlizzCon 2013, ktorá už tradične odhalila plány Blizzien, pričom sa na rad dostali aj mnohé oznámenia. Warneri majú za sebou tiež aktívne mesiace, okrem vydania ultimátnej edície bojovky Injustice potešili aj ohlásením akčného RPG zo sveta Stredozeme. Ken Levine vydal spolu so štúdiom Irrational Games prvú epizódu príbehového DLC k Bioshock: Infinite, no v tomto prípade sa už názory kritiky rôznia. Nesmieme zabudnúť na hernú výstavu Next-Gen Expo, ktorá sa tento rok odohrala spolu s ďalšími dvoma akciami v rámci expozície BITE 2013 a ponúkla okrem iného aj ochutnávku next-gen konzol. Nezabúdame ani na tradičnú súťaž, v ktorej si zahráme o hit roka, Grand Theft Auto V. Spravte si pohodlie, redakcia GamesWebu spolu s letsplayerom Zdochliakkom vám želajú príjemne sledovanie!

Pre čo najlepší zážitok odporúčame sledovať časti v našej GamesWeb ON Air sekcii, pričom nezabudnite reláciu odoberať aj priamo na našom GamesWeb ON Air YouTube kanáli.


Juraj "Duri" Dolniak
viac článkov autora

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 9 / 10
(Hodnotení: 3)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012