15.11.2013 17:00, Juraj "Duri" Dolniak, Komentárov: 0
Batman: Arkham Origins - videorecenzia

Batman: Arkham Origins - videorecenzia

Po 2 rokoch je späť. Neohrozený komiksový hrdina Batman sa vracia v treťom diely série Arkham. Vítajú ho skôr obavy, než otvorená náruč fanúšikov. Rocksteady sa totižto na Arkham Origins podieľalo len veľmi okrajovo a štafetu posunulo nováčikom z Montrealu. Má toho Warner Bros. ľutovať?

V časoch, keď je v uliciach Gothamu Batman ešte veľkou neznámou, sa v kruhoch kriminálnikov dostáva do popredia záhadný mafián Black Mask, ktorý nenecháva nič na náhodu a Batmanovu smrť si poistí objednávkou ôsmich zabijakov. Bruce Wayne preto navlieka svoj netopierí oblek a vyráža zistiť, čo nekalé sa chystá rovno na Vianoce. Arkham Origins predstavuje jedno z prvých dobrodružstiev obľúbeného superhrdinu, tentoraz však od iných tvorcov. Warner Bros. Montreal sa ujalo značky, ktorá sa výrazne zapísala do histórie a pohľad na hry podľa komiksov zmenila od základov. Obavy boli preto na mieste, sami sme pristupovali k výsledku skepticky. Ako napokon Arkham Origins dopadlo? To sa dozviete z našej videorecenzie, ktorú vám prinášame v spolupráci s letsplayerom Zdochliakkom. Prajeme príjemné sledovanie!


Juraj "Duri" Dolniak
viac článkov autora

Výrobca: Warner Bros. Montreal
Distribútor: Warner Bros. Games
Testovaná platforma: PC
Multiplayer: áno
Lokalizácia: Anglický jazyk
Žáner: Akčné adventúry
Vychádza na platformy: Wii U, PC, PS3, Xbox 360
Oficiálna stránka: http://www.batmanarkhamorigins.com/
Karta hry: Batman: Arkham Origins
Plusy:

+ vedľajšie úlohy
+ hracia doba
+ audiovizuálne spracovanie
+ súboje stále kráľovsky bavia

Mínusy:

- bugy
- nedoladený multiplayer

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 7 / 10
(Hodnotení: 4)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012