01.06.2012 15:00, Lukáš "Under4" Kollár, Komentárov: 0
Battlefield 3 Razer BlackShark pripravený zaútočiť

Battlefield 3 Razer BlackShark pripravený zaútočiť

Zberateľská edícia herného headsetu, ktorú si nemôžete nechať ujsť!

Razer, spoločnosť nesúca označenie svetového lídra v oblasti vysokovýkonného herného hardvéru, najnovšie prostredníctvom tlačovej správy oznámila svoje nové slúchadlá, zaraďujúce sa medzi periférie patriace do zberateľskej edície. Inšpirovaný taktickými leteckými náhlavnými súpravami a s plnou výzbrojou je headset Razer BlackShark po zvukovej stránke dokonale pripravený na hranie Battlefieldu 3, úspešného herného FPS titulu od spoločností EA a DICE, ktorý sa stal najrýchlejšie predávanou hrou v histórii známej firmy Electronic Arts.

Výrobca Razer sa stotožňuje s názorom, že Battlefield 3 je momentálne najdynamickejšou a najprogresívnejšou akčnou hrou na trhu. Užívateľ používajúci tieto slúchadlá môže lepšie prežiť pocit ozajstného pilota vrtuľníka, čomu napomôže kompletné circumaurálne dizajnové prevedenie, vyznačujúce sa vo všeobecnosti veľmi dobrou izoláciou od okolitých zvukov. Hráč si tak bude môcť vychutnať čo najautentickejší zvukový zážitok.

Razer BlackShark sú herné PC slúchadlá s ostrým zvukom a výraznými bassmi, ktoré využijete v akčných tituloch ako je Battlefield 3,“ povedal Robert ‘RazerGuy’ Krakoff, riaditeľ Razer USA. „Vďaka nim budete počuť streľbu, výbuchy a búrlivý hukot stíhačiek, akoby ste boli priamo v boji. Slúchadlá sú navrhnuté v súlade s ozajstnými, využívajúcimi skutočnými pilotmi útočných vrtuľníkov, žiadny z vojakov Battlefield 3 by preto nemal vyraziť do boja bez svojho headsetu Razer BlackShark,“ dodáva Krakoff.

Poďme sa pozrieť na ucelenú špecifikáciu tohto produktu. Ako ste sa už mohli dočítať vyššie, tieto slúchadlá ponúkajú dokonalú zvukovú izoláciu, pričom disponujú exkluzívnym dizajnom, ktorý má zabezpečiť extrémne pohodlie aj počas dlhších misií. Náušníky, ktoré sú potiahnuté koženkou zabránia prieniku nežiadúceho okolitého zvuku a tak hráčom umožnia sústrediť sa výlučne na boj a rádiovú komunikáciu.

Pre väčšiu prenosnosť je tu prítomný mikrofón odnímateľný. Vlastnosti produktu sú tvorené exkluzívnym dizajnom akčnej hry Battlefield 3, stereo zvukom s vylepšenými bassmi, zvukovo-izolačnou konštrukciou náušníkov a oddeliteľným mikrofónom pre hlasový chat a lepšiu mobilitu.

Headset disponuje káblom pre audio a mikrofón, pamäťovou penou pre maximálne pohodlie, 40mm neodymovými magnetickými stereo meničmi, frekvenčným rozsahom 20Hz – 20KHz, impedanciou 29 Ω, citlivosťou @ 1KHz o hodnote 105 dB ± 3 dB, vstupným výkonom 50 mW, 1,3 m pogumovaným káblom plus metrovým rozdeľovacím audio/mic káblom. Nechýba ani pozlátený 3,5 mm konektor pre audio a mikrofón (kombinovaný jack). Mikrofón má frekvenčný rozsah 50Hz – 16KHz, odstup signálu od šumu 50 dB, citlivosť pri 1KHz je -37 dB +/- 4dB.

Z produktovej stránky možno vyčítať informáciu o dostupnosti aj cene. Herný headset Battlefield 3 Razer BlackShark príde do predaja pod cenou 129,99 €, pričom predpokladaná dostupnosť je ohlásená na júl 2012.


Lukáš "Under4" Kollár
viac článkov autora

Vaše hodnotenie hry

Aktuálne hodnotenie článkov: 10 / 10
(Hodnotení: 3)

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012