19.04.2012 10:50, Blade, Komentárov: 0
Nová herná bondovka oficiálne potvrdená

Nová herná bondovka oficiálne potvrdená

Tentokrát však ale s nepomerne atraktívnejším obsahom.

Keďže už túto jeseň nám do kín dorazí ďalší diel bondovky s názvom Skyfall (opäť s D. Craigom v hlavnej úlohe), rozhodol sa Activision v rovnaké obdobie uviesť na trh aj zodpovedajúcu hernú podobu, ktorá ale tentokrát nebude priamo adaptáciou filmu, ale fanúšikom ponúkne to najlepšie, čo nám táto filmová séria k dnešnému dnu priniesla.

007 Legends, ako sa nový herný titul s Jamesom Bondom v hlavnej úlohe volá, totižto bude mapovať šesticu vybraných filmových bondoviek, pričom len jedna z nich bude odkazovať na uvedený Skyfall. Autori teda hodlajú príbehovo prepojiť hneď niekoľko dejovo odlišných dielov, takže v hlavnej úlohe Bonda by sa mal objaviť nie len už spomínaný Craig, ale aj päť ďalších hercov, ktorí sa tejto postavy zhostili pred ním.

Titul okrem príbehovej kampane potom ponúkne aj MI6 misie či tradičný multiplayer, pričom žánrovo by malo ísť opäť o FPSku, mixnutú so stealthom a doplnenú o používanie všakovakých gadgetov a vychytávok. 007 Legends teda sľubuje predsa len odlišnejší obsah, než na aký sme boli doteraz u tejto ságy zvyknutí, takže rozhodne by bolo hlúpe sa na novú hernú bondovku netešiť. Čo vy na to?


Zdroj: gamesradar

Blade
viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012