11.10.2011 08:00, Blade, Komentárov: 0
Dead Island DLC už čoskoro

Dead Island DLC už čoskoro

Dlho odkladaný prídavok sa predsa len dočká svojho vydania.

Zombie sand-boxovku Dead Island možno bez diskusií označiť za jedno z najväčších prekvapení tohto roka a nebyť jej prílišnej zabugovanosti, istotne by sa jednalo aj o jeden z najlepších herných zážitkov, akým sme za posledných 12 mesiacov mali možnosť čeliť. Aj napriek veľkým problémom z hľadiska stability je ale o tento Techlanďácky opus magnum aj naďalej obrovský záujem, čoho sú si vedomí aj samotní autori, v pravidelných intervaloch tak vydávajúci nové a nové updaty, za každým zlepšujúce kód hry.

Táto snaha dostať Dead Island do plne funkčného stavu, sa ale odzrkadlila aj na odklade plánovaného DLC s názvom Bloodbath Arena, ktoré nám malo ponúknuť štvoricu nových máp, umožňujúcich si zahrať nový kooperatívny mód, vzdialene pripomínajúci Hordu z Gearsov. Ak ste sa teda nebodaj obávali, že tento sťahovateľný prídavok už neuzrie svetlo sveta, máme pre vás dobrú správu - autori totižto prostredníctvom svojej facebook stránky dnes potvrdili, že Bloodbath Arena sa v sieti digitálnych distribúcií objaví v polovici novembra, pričom neskorší termín bol zvolený len preto, aby sa DLC dostatočne vyladilo a predišlo sa tak pôrodným bolestiam, ktoré postihli originál. Tak či onak, výlet na tropický ostrov Banoi zrejme len tak skoro neskončí, čo nás ale ako fanúšikov tejto zombie záležitosti mimoriadne teší. A kľudne by sme takoj prijali aj pokračovanie!


Zdroj: gameinformer

Blade
viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012