01.07.2014 00:00, Under4, Komentárov: 0
Dámy, chcete byť inn? Kúpte si reklamný predmet!

Dámy, chcete byť inn? Kúpte si reklamný predmet!

Zadovážte si ponožky made in Aperture Labs!

Je už akousi tradíciou, že v prípade reklamných predmetov k tomu ktorému titulu je výber zvyčajne obmedzený len na sadu tričiek, sem tam doplnených o nejaký ten pohár či prívesok, nesúci tématiku propagovanej značky. V prípade herného portfólia firmy Valve je ale k dispozícii nepomerne pestrejší repertoár merchandisingu – plyšové hračky v tvare zombíkov z L4D, šiltovky v tvare head-crabov z HL2, „chlpatá“ companion cube z Portalu či rozličná bižutéria, dávajúca všetkým na známosť, že jej majiteľ nie je len tak obyčajným herným geekom.

Dnes spomínanú plejádu reklamných produktov ale rozširuje niečo nevídané – na stránke jinx.com sa totižto objavili dámske ponožky v tvare topánok, ktoré používala Chell počas jej zdolávania prekážok a nástrah testovacích miestností v rámci titulu Portal 2. Tieto „portálové“ ponožky sú síce momentálne vypredané, avšak po ich opätovnom naskladnení sa očakáva, že sa po nich zapráši rovnako rýchlo, ako tomu bolo v čase ich prvotného nahodenia do obchodu. Ak ste teda príslušničkou nežného pohlavia a fenomén digitálnej zábavy vám vonkoncom nie je cudzí, istotne by vám pár takýchto dizajnérskych „fusaklí“ nemal v zbierke upomienkových predmetov chýbať. Ktovie, možno si ich oblúbite viac, než klasické silónky či pančucháče.  


Zdroj: gamesradar

Under4
viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012