15.09.2011 18:11, Blade, Komentárov: 0
Dead Island má za sebou úspešný týždeň

Dead Island má za sebou úspešný týždeň

Podarená, avšak nie dokonalá zombie sandboxovka, čelí prekvapivému záujmu.

Aj napriek tomu, že Dead Islandu je vyčítaných mnoho zásadných nedostatkov, sa hra kupodivu predáva až nečakane dobre, čoho dôkazom je aj najnovšia správa distributúra titulu, spoločnosti Deep Silver, ktorý potvrdil, že v prvom týždni predaja dodal do US obchodov celý milión kópií hry. Publisher taktiež očakáva, že do konca týždňa stávajúceho bude celosvetovo do kamenných obchodov dodaných až dva milióny jednotiek Dead Islandu, čím by si na konto pripísal najväčší distribučný úspech v celej svojej existenčnej ére.

Čo sa týka samotného pozadia hry, vývojári momentálne pracujú na kritických záplatách titulu (iba nedávno sa dočkala updatu verzia hry pre X360, pričom ostastné budú v dohľadnej dobe nasledovať), takže je možné, že sprvu na koniec septembra plánované DLC s názvom BloodBath Arena, nestihne svoj termín vydania a dočkáme sa ho až neskôr. To isté platí aj o ďalších prídavkoch, takže pokiaľ ste sa tešili na dodatočné príbehy z ostrova banoi, budete si na nich musieť ešte nejaký ten piatok počkať.  


Zdroj: joystiq

Blade
viac článkov autora

Bleskovky

Halo: Reach je zadarmo pre Gold užívateľov

Hra od Bungie z roku 2010, s ktorou sa rozlúčili so svetom Halo, aby mohli pracovať na aktuálne vydanom Destiny, je tento mesiac zdarma pre všetkých, ktorý si hru ešte nestihli za tie štyri roky zahrať a majú gold účet na Xbox Live. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, či do tejto hry ísť, prečítajte si našu recenziu TU.
17.09. 11:34 diskusia (1)

Pozrite si prvé video k Resident Evil: Revelations 2

Druhé pokračovanie pôvodne 3DS odbočky série Resident Evil, sa nám ukazuje v prvom videu. Ako bude vyzerať hra po grafickej stránke? A môžeme skutočne očakávať návrat ku koreňom a drsnú atmosféru? Pozrite si video a posúďte sami. Nájdete ho TU. Okrem videa však máme aj informácie o spôsobe predaja tejto hry. Tá totiž narozdiel od prvej časti bude predávaná po epizódach. Celkovo sa dočkáme štyroch častí v jednej sezóne, pričom cena jednej časti bude 5,99 Eur, prípadne 24,99 Eur za kompletnú sezónu.
16.09. 14:27 diskusia (0)

Watch_Dogs pre Wii U bude ešte tento rok

Ak ste vlastníkom konzoly od Nintenda, a už ste sa obávali toho, že hackerská akcia sa tento rok na vašu platformu nedostane, tak koniec obáv. Oficiálny dátum vydania je 20. novembra 2014 pre náš región, pričom v Amerike bude hra dostupná už dva dni skôr.
11.09. 11:55 diskusia (0)

Mortal Kombat X má dátum vydania

Ďalšia časť krvavého kúpeľa a polámaných stavcov sa dostane na naše obrazovky budúci rok, konkrétne 14. apríla. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa opäť ako hrateľnej postavy dočkáme aj štvorrukého fešaka Gora.
09.09. 15:40 diskusia (0)

Stronghold Crusader 2 predstavuje novú frakciu

Tento mesiac vychádzajúca RTS, ktorá sa zameriava hlavne na budovanie a obranu vlastnej pevnosti, nám tentokrát predstavuje novú frakciu tichých zabijakov. Ak chcte vidieť aké je to brániť sa a bojovať proti Sultane, pozrite si nové video TU.
03.09. 11:50 diskusia (0)
Anketa
Koľko hodín týždenne ste venovali hrám počas letných prázdnin?
 
GamesWeb.sk Offline - máj 2013
Najnovšie online hry

Pillow City: Revelation

07.07.2014

Bitshift

07.07.2014

Atlantis Jewels

07.07.2014
Najnovšie plné hry

Iris

14.06.2014

Wolfenstein: The Final Solution

08.06.2014

Maldita Castilla

30.12.2012